Před nedávnem jsme tady propírali módní trapasy hvězd. ZDE
Dnes bychom se naopak mohli něco přiučit a podívat se na deset nejlépe oblékaných celebrit.

Přiznám se, že mnohé z těch top ten jsem čekala, mnohé mne překvapily. Nebudu vás dlouho napínat, jdeme na to. Které jsou ty nej, dámy s nejvytříbenějším vkusem a osobitým stylem? Jak oblečené chodí po červeném koberci a jak v civilu?
Módní stylisté a kritici se totiž nesoustředili jen na exkluzivní večerní toalety od věhlasných světových návrhářů, v kterých se hvězdy předvádějí na premiérách a filmových festivalech. Zaměřili se i na koktejlky a malé večerní, v kterých obráží večírky a různé společenské akce. Tam jsou přece jenom více za sebe a je na nich, zda si udrží vysokou laťku, nebo model „zazdí" nevhodným doplňkem.

Shodnete se s módními kritiky?
Koho byste ze žebříčku vyhodili a kdo vám mezi těmi nejlépe oblékanými naopak chybí?

Herečka Eva Mendesová

Exotická krasavice krotí své bujné křivky v elegantních modelech Calvina Kleina. To je dobrý tah, neboť v dekorativnějších šatech by mohla působit lacině.

Zpěvačka Fergie 

I přes svou takřka atletickou postavu nepůsobí „humpolácky“. 
Velká ňadra, útlé boky a svalnaté nohy umí správně prodat.

Herečka Gwyneth Paltrowová

Její křehký půvab je prostě neodolatelný. Už dlouho se drží na špičce nejlépe oblékaných žen světa. Není divu. Je chytrá a řídí se pravidlem Dobrého pomálu. Volí vždy jednoduché, a přitom rafinované modely, v kterých vynikne její dokonalá štíhlá postava.

Herečka Anne Hathawayová

Éterická kráska s hlubokýma očima. Taková druhá Audrey Hepburnová, co říkáte? 

Modelka Heidi Klumová

Byl by div, kdyby se mezi top ten celebritami neobjevila. Jako modelka má nejen trendy v malíčku, ale umí je patřičně prezentovat.

Herečka Charlize Theronová

Má nádhernou postavu a vytříbený vkus. Dokonalá kombinace. To si nemyslím jenom já, ale i většina mužů. Pánský magazín Esquire ji jmenoval nejpřitažlivější ženou současnosti.


Herečka Kate Hudsonová

Tichá voda břehy mele, a vida, módní kritika ji letos postavila na první příčku nejlépe oblékaných žen světa.  

Michelle Obamová

Ejhle. To jsme tady ještě neměli. Nejen herečky, zpěvačky a modelky, ale i významné manželky (senátor Barack Obama) se mohou prosadit. Módní kritici vysoce hodnotili její smysl pro střídmou eleganci.


Zpěvačka Rihanna

Tak tu bych tady nečekala. Ale musím uznat, že rozhodně nepatří mezi přehlédnutelné tuctovky. Nebojí se experimentovat a má šmrnc. 

Herečka Sarah Jessica Parkerová

Mnohé se naučila od módní stylistky Patricie Fieldové, která oblékala Sex ve městě. A jak je vidět, v civilním životě to dobře zúročila.Souhlasíte s hodnocením?
Kdo vám v žebříčku chyběl?
Připadá vám cizina moc vzdálená a chtěla byste podobnou anketu u nás?
Koho byste zvolila mezi Češkami?

V dubnu v Česku proběhla anketa O nejelegantnější dámu Česka.
Zvítězila Dagmar Havlová. ZDE  Nechala za sebou i půvabnou Libuši Šafránkovou, šarmantní Magdalenu Dietlovou či nestárnoucí Marii Rottrovou.

Zkuste si tipnout v naší anketě nejlépe oblékanou českou celebritu.
Reklama