Všelijaké sny se zdají také čtenářce Heleně. Někdy jsou erotické, jindy agresivní, občas paralyzační. A jak je Helena prožívá, se můžete dočíst v další novince.

Jo jo, erotické sny jsou fajn, to je pravda. Mohly by se zdát častěji. :-) Moc děkuju za příspěvek, milá Helčo, a přeju krásný den!


Zdravím všechny snivce!

Erotické sny jsou podle mého názoru strašně fajn. :-)

Ano, občas se mi zdají, někdy mě i mrzí, že to byl jen sen, zvlášť když v něm se mnou hraje nějakej pěknej chlapík. :-) Většinou jsou to sny hezké a s několika hvězdičkami - kvůli ději. Ale stane se i, že se mi do hlavy vetře něco agresivnějšího... to se pak probudím a raduji se, že jsem doma v posteli.

Věřím na sny, často se mi zdá odraz skutečnosti nebo toho, co přijde v náznacích nebo symbolech. S lítostí tedy musím konstatovat, že jsem asi nikdy žádného toho hrdinu nepotkala ani ve vertikální ani v horizontální poloze, ale stane se, že se mi zdá o mém současném příteli - většinou je sen odrazem našeho momentálního rozpoložení, za ty jsem i ráda rozumím jim a dokážu se tím pádem i na ledacos připravit.

Sny, které nemám ráda jsou paralyzační. O tom, že mi něco nejde, nemůžu chodit, mluvit, nebo se vůbec pohnout to je velice nepříjemné.

A pak ty vyměšovací, že sedím na záchodě a vzbudím se v poslední chvíli těsně před aktem...

Helena

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Erotické sny

  • Máte erotické sny?
  • Jak často?
  • Pamatujete si je celé, nebo jen útržky?
  • Zdá se vám o vlastním partnerovi, nebo o někom jiném?
  • Přibližují se erotické sny skutečnosti, nebo jste v nich prožívala něco zvláštního?

Napište mi, budu se těšit. Jedna z vás tentokrát vyhraje knížku Alexandry Potter s názvem Co je nového, kotě? A také rtěnku od Mary Kay.

Na vaše příspěvky čekám do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz, heslo je Erotický sen. Předem děkuju a přeju hezký den!

cenik

Reklama