Již rok se potýkáme s pandemií viru SARS-CoV-2, který způsobuje onemocnění Covid 19
eng.jpg

Když se k nám před rokem dostaly první zprávy z čínského Wu-chanu, asi málokdo si uměl představit, co pro nás a vlastně celý svět tato situace bude znamenat. Jaké změny v našich životech s sebou pandemie přinese a jaký budou mít vliv na naše zdraví, a to jak na duševní, tak i fyzické.

Jsme jako lidé vůbec v dobré tělesné a duševní kondici? Jak se na nás podepsal způsob života, kterým převážná většina lidí žije, jaké změny jsme ochotni podstoupit, jaké slabiny ve zdravotním stavu pandemie odhalila, čemu můžeme aktivně předcházet?

A mnoho dalších podobných otázek, které jsou nyní aktuálnější než kdy jindy, si klade většina z nás. Všichni víme, že zdraví není samozřejmostí a že je nutné o ně aktivně pečovat, a to nejen o to fyzické. Důležité je, aby byl člověk také v dobré psychické kondici, možná, že duševní pohoda je ještě o stupínek výš. O psychosomatických potížích totiž není pochyb.

Posilování imunity se nyní skloňuje ve všech pádech, ale jak k tomu rozumně přistoupit? Každému musí být jasné, že to, co jsme roky zanedbávali, nelze během týdne změnit.

Na druhou stranu, nikdy není pozdě začít. Jen je nutné zvolit přiměřené způsoby, jak tělu i duši dodat sílu. Můžeme začít zvýšenými dávkami pohybu na čerstvém vzduchu, pravidelným cvičením, otužováním, využít můžeme i různé relaxační a meditační techniky. Pokud možno se snažme zbavit stresu, je dokázáno, že stres má velmi špatný vliv na imunitní systém. Dlouhodobě přetrvávající stres vyčerpává energetické zásoby organismu, a ten se stává náchylnější k různým onemocněním.

Co se týká posilování imunity pomocí různých prostředků, je možné samozřejmě doplňovat hladiny vitaminů a minerálních látek, kterých často nebývá ve stravě dostatek.
60797bb4118d3obrazek.pngPokud se však chcete zaměřit na posílení imunitního systému přímo indikovanými prostředky, pak vyzkoušejte Engystol. Engystol je lék, který je doporučen jak na prevenci virových onemoc­nění, tak i k jejich léčbě – ke zmírnění příznaků virových infekcí. Jeho výhodou je, že jej mohou užívat i děti již od 1. dne věku, těhotné ženy či senioři. Obsahuje pouze přírodní složky a je tedy velmi šetrný.

Engystol je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu použití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Engystol zakoupíte v lékárně bez předpisu.
60797b6a82f0cobrazek.png

Reklama