píše tak trochu s povzdechem čtenářka s nickem Lubička. Co by za to jiní dali, kdyby měli husté, havraní, vlnité vlasy jako má ona a její syn po předcích

Dobrý den, taky bych dnes chtěla přispět na dnešní téma. U nás v rodině se to vlasatýma chlapama jen hemžilo. Husté krásné havraní měli už jak můj děda tak i tatínek, no a podědili jsme to i já a můj syn.

No jsme prostě rodina beránků a oveček.To vždy bylo radosti na straně holiče, když přicházel tatínek s dědou jednou za měsíc se ostříhat. Bylo toho požehnaně na té zemi, když opouštěli holičství. Po dvaceti letech se tahle historie opakovala, když jsem do toho stejného holičství musela s taťkou chodit i já.

Se slzami v očích jsem to vždy protrpěla, protože si mně tam ještě ve dvanásti letech pletli s klukem, ale ono se muselo nějak ušetřit. Mám ráda muže s upravenými hustými tmavými vlasy, a když to už nejde, tak i úplně ostříhané.

Nesnáším totiž na chlapech účes takzvanou přehazovačku, když zafouká vítr, tak je to docela sranda, co si budeme povídat. Někteří pánové nosí paruku nebo tupé, ale to je jen dočasné řešení. Nemůžou za to, že se jim hlava postupně mění v holou zadnici. No, s odstupem času jsem dospěla k názoru, že chlap bez vlasů je docela sexy, když k tomu připočítám i finanční výhody a praktické.

Žádné vlasy v polívce a podobně. Je to docela fajn a to nejen proto, že takového jednoho mám doma a mám jistotu, že můj šampon a kondicionér mi nikdo nevypatlá. Akorát jedna věc je taková divná, že když jdeme někam ven, třeba do společnosti, působíme docela bizardně. Moje vlasy na hlavě jako kudrnaté chroští, tak na deset hlav a můj milý krásně do hladka oholený na celé hlavě, ale co, ať se lidi zasmějí.

Smích je kořením života.

Lubička

Proč by se měli smát? Mně to přijde naopak velice interesantní.

A co vy, milé ženy-in? Jaké vlasy má váš partner? Ještě máte možnost napsat na dnešní téma o pánských účesech.

Pište na adresu: redakce@zena-in.cz

 

Reklama