Zdravím všechny,

Tento příběh sice není klasickým seznámením přes inzerát, nicméně je naprostou ukázkou toho, jak se dá zneužít internetové anonymity. Mám jednoho známého, který je pěkný sukničkář, takže to, co jsme mu provedly s kolegyní, si jenom zasloužil :-D.

 

Kolegyně se s ním seznámila přes ICQ a později jsme u něj obě pracovaly nějaký čas na brigádě. A když jsme viděly, jak se např. chová ke své sekretářce, řekly jsme si, že jej musíme trochu vytrestat. Mé ICQ ani přezdívku neznal, tak jsem se mu jednoho dne ohlásila na netu a začala s ním konverzaci. Kdybych jej neznala v reálu, myslela bych si, že je to naprosto jiný člověk. Milý, neznalý vulgárních výrazů, pozorný a galantní.

Povídali jsme si přes ICQ zhruba 2 týdny, kdy stále mámil od koho jsem na něj dostala kontakt, a možná i trochu tím, že jsem pro něj byla záhadou, jsem mu lehounce pomotala hlavu (což by dnes asi nepřiznal…). Ještě dnes jej vidím, jak má opřenou hlavu o dlaň, nepřítomně kouká na monitor a pak vzdychne se slovy: „Copak asi dělá moje Šalotka“

Popustila uzdu fantazii - udělala jsem ze sebe atraktivní, nezávislou česko-francouzskou ženu, s prosperující firmou. Poslala mu pár fotek stažených někde na internetu a samozřejmě to dopadlo tak, že mě chtěl vidět, což se nemohlo stát… Vyprávět podrobnosti by bylo příliš zdlouhavé, nicméně to došlo tak daleko, že na mě čekal před „firmou“ a telefonoval mi, ať jdu dolů, že mě zve na oběd. Bylo mi ho chudáčka až líto, ale pak jsem si řekla, dobře mu tak. Naštěstí se mi podařilo z toho vyvlíknout a uvědomila jsem si, že tohle zachází už trochu daleko. Ale neodradilo ho ani to, když jsem mu sdělila, že mám (neexistující) dítě. Tak jsem prodala firmu, odstěhovala se do Francie a zablokovala jeho číslo na ICQ.

 

Dodnes dávám občas tuto příhodu k dobru. Ženy se tomu škodolibě smějí a muži nevěřícně kroutí hlavou, že prý jsme pěkné potvory.

 

Hezký den přeje xpixie

 

 

Dobře mu tak, řekla bych... Ne? Co myslíte?

 

Díky za příspěvek a hezký zbytek dne - film na DVD půjde přeci jen asi Estě... Nebo, že by někdo poslal ještě hezčí příběh i s fotkama? Ještě počkám...

Reklama