Čtenářka Jana měla mindráky, pak si ji vybral ON. Má s ním 4 děti a z grázlíka se stal grázl. Je vám to povědomé?

Dobrý den a hezké pondělí,..
Dnešní téma mě trošku překvapilo a jsem zvědavá, jak na tom jsou ostatní ženy-in, ale mě vždycky přitahovali kluci , kteří nebyli příliš zodpovědní, ale byla s nima legrace a pořád se kolem nich něco dělo- spíš asi grázlíci , než ňoumové.Která puberťačka by ale stála o ňoumu? Asi žádná. A když se o nás zajímá někdo, o koho je zájem všude okolo, jsme hrdé na to, že ON si vybral právě nás...

Naštěstí s věkem přichází rozum a vybíráme si jinak.Já bohužel rozum dostala až pozdě. Byla jsem jako mladá holka hodně hubená s výrazným předkusem, mindráků jsem za sebou táhla asi celý batoh.Pár kluků jsem měla, ale když jsem odešla v 18 letech na vysokou a dostala se z rodičovského dohledu, objevil se On...Byl nezávislý, o 6 let starší, líbil se mi a bylo ho všude plno.Hlavně v baru. To že po flámu nešel klidně do práce bylo tak super...Hrdina...

No, byla jsem mladá, hloupá a antikoncepce před 24 lety skoro nebyla.
Brzo jsem otěhotněla a vdala se. Narodila se první holčička. Bylo mi fajn, dostali jsme byt, ale já byla často sama, manžel na mě občas ani nepromluvil, krize...chtěla jsem odejít, tak šup a další těhotenství..

Druhá holčička a život se stabilizoval. Nebo jsem si zvykla- nevím. Ale po revoluci sem se svobodou přišla ještě jedna věc.Hrací automaty...A bylo zle...Nebyly peníze, dvě malé děti, bylo mi hodně ouvej. Manžel mě přesvědčil, že když zůstanu, bude vše ok. A znovu jsem otěhotněla- tentokrát se narodily dvojčata. Porod jsem skoro nepřežila,ale to mu bylo už tenkrát jedno.

Přišli jsme z porodnice a já potřebovala pro děti sunar. Hned jsem poslala manžela do lékárny,ale nějak se nevracel. děti měly hlad, já brečela- soused se ho vydal hledat a našel v herně...Bylo mi 25 , měla jsem 4 malé děti a gamblera... Myslím , že dál ani nemusím líčit, jak se vyvíjel další život- kolotočslibů a hrůzy, spousta dluhů a problémů..Musela jsem se nervově zhroutit, aby mi došlo, v čem žiju a že jsem na všechno stejně sama. Z grázlíka se prostě vyklubal grázl, který nebyl k ničemu.

Rozvedla jsem se, sama vychovávám 4 děti, teprve ted po 10 letech od rozvodu doplácím dluhy, co tu po něm zbyly. O neplacení výživného ani nemluvím.Občas jsem strašně unavená z výchovy dětí , na kterou jsem sama, ale snad to dělám dobře.Zdravotně jsem na tom pořád blbě,dodnes špatně spím a budím se hroznými sny,ale jsem ráda, že jsem to snad zvládla.

Jen doufám, že dcery jsou poučené a po grázlíkách nekoukají...a syn? Grázlík z něj určitě nebude, ale ňouma snad taky není. Jana
Příspěvek nebyl redakčně upraven


Díky Jano za příspěvek. Realita všedního dne bývá někdy krutá. Je škoda, že osobní zkušenosti jsou nepřenosné a váš příběh prožívá a v budoucnu prožije spousta žen. Co v nás nás žene do průšvihu? Proč to nevidíme, když padáme dolů?

Dnes máme téma dne. Proč ženy v dospívání přitahují grázlíci a seriózní ňoumové strouhají mrkev?

Zamyslete se a napište mi:

  • Co vás přitahuje/ přitahovalo na grázlících?
  • Proč seriózní mladí muži nemají u žen úspěch?
  • Chodila jste nebo žila s grázlíkem, nebo si ho dokonce i vzala? Jak to dopadlo?
  • Je má teorie chybná, je to jinak?
  • Napadá vás k tomuto tématu něco jiného?
  • Máte příběh svůj, nebo své kamarádky?

Posílejte mi to na

redakce@zena-in.cz

A já se zkusím zachovat jako gentleman a jednu z vás odměním překvapením. Těšte se!


Grázlovská soutěž – více zde: Pravidla

ČESKÉ VELUNICE

Reklama