Nad tímhle příspěvkem jsem se pobavila. Muselo být zajímavé sledovat spícího manžela s knížkou v ruce, jak nám napsala Kometa.

Dospělí jsou někdy zábavnější než děti, když usnou. Co myslíte?


Dobrý den,

já si myslím, že jsme docela spavá rodina. Když píšu rodina, myslím tím i děti. Pokud se nechodí do školy, nebo do práce, tak dovolím holkám být dlouho vzhůru. Koukáme na televizi, nebo hrajeme hry. Ráno spíme tak do půl desáté. Do dvou let mně děti spávaly i po obědě a já se s radostí přidala k nim.

Nikdy se snad nestalo, že by moje děti usnuly na nějakém zajímavém místě, spíše bych mohla psát o polohách na spaní. Jednou usnula dcera ve stoličce než jsem jí udělala kaši, ale takových případů jsem viděla a slyšela moc. To se prostě někdy stává. Holky, když jsou unavené zahlásí, že chtějí jít spát a nic jim v tom nezabrání. Trpí automobilovým spaním, jakmile se jede někam autem hned se usne.

Spíš se bavím nad tím kde všude dokáže usnout manžel. Není tomu tak dávno, leželi jsme v posteli a četli si. Přesněji řečeno on seděl a držel knížku před očima, tak, že knížka nebyla opřená, prostě ji měl ve vzduchu. Určitě víte co přijde, on usnul přesně tak jak seděl s knížkou ve vzduchu. Co usnul on doslova chrápal. Začala jsem se smát. Zmateně se probral a mumlal co se mu směji. Zajímalo mě o čem čte a jestli to prozradí.

Posílám vám jednu fotku spící Vallinka ve stanu v Itálii a druhá je z letošních hor.

kometa

kometa

Krásný den přeji,

Kometa

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

A jak jsou na tom vaše děti, milé ženy-in? Máte taky nějaké pěkné fotky?

FOTOTÉMA dnešního dne je: Když děti usnou jinde než v postýlce...

  • Na jakých zajímavých místech usnuly vaše děti?
  • Máte spavé, nebo nespavé potomky?
  • Jak se chovají vaše děti, když jsou ospalé?
  • Máte nějaké své fotografie z dětství, na kterých spíte jinde než v postýlce?

Podělte se s námi o vaše zážitky a pošlete nám příběhy s fotkami! Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá úžasnou kazetu dekorativní kosmetiky od AVONU. Příspěvky posílejte dnes nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: POSTÝLKA

postel

Reklama