6166d96865b56lanek.jpg
Foto: Profimedia

Společnou fotografii s popiskem zveřejnila Ella Travolta u příležitosti říjnového svátku, kterým se v USA slaví vztah otce a dcery. Ke snímku napsala: „Šťastný den otce a dcery, mému hrdinovi, mému nejlepšímu příteli. Mám tě moc ráda, tati.“

Jejich velmi blízký vztah ještě posílila nešťastná událost, se kterou se rodina musela vypořádat loni v červenci. Zemřela totiž Travoltova žena a Ellyna matka herečka Kelly Preston. V sedmapadesáti letech prohrála svůj boj s rakovinou prsu. S nemocí žila dva roky.

V rozhovoru pro časopis Esquire herec letos promluvil o vyrovnávání se se smutkem ze ztráty milované ženy. Uvedl, že truchlení je velmi individuální proces a každý má svou vlastní cestu. „Nejdůležitější věc, kterou můžete udělat, abyste pomohli lidem vyrovnat se se zármutkem, je poskytnout jim prostor, aby si ho prožili a nekomplikovat jim cestu tím svým,“ řekl Travolta.

Není to ale jediná tragická událost, která rodinu poznamenala. John Travolta má kromě dcery Elly ještě desetiletého syna Benjamina. Děti měl ale tři. Nejstarší syn se jmenoval Jett a letos by oslavil už devětadvacáté narozeniny. Už odmalička ale trpěl epilepsií a toto onemocnění se mu stalo osudným. V roce 2009 prodělal při dovolené na Bahamách epileptický záchvat, při kterém se praštil do hlavy a zranění podlehl.

Zdroje: Instagram Elly Travolty, People, Esquire

Reklama