617fb8c5f1d34cl.jpg
Foto: Profimedia

Tomáš Klus a jeho maminka to v životě neměli jednoduché. Z původně čtyřčlenné rodiny totiž nakonec zůstali jen oni dva. Když bylo známému písničkáři osm let, zemřela mu teprve roční sestřička na rakovinu a o dva roky později přišel i o otce. Ten tragicky zahynul, když spadl ze skály ve Vysokých Tatrách.

Tomášova maminka se tedy ocitla bez dcery a záhy i bez manžela. Musela se s touto situací popasovat, a ještě být oporou svému synovi. Za to, jak to zvládla, je jí Tomáš neskonale vděčný a své city k jedné z žen svého života nyní vyjádřil i na sociálních sítích.

Zpěvák sdílel fotografii své sympatické maminky v obležení vnoučat – Josefíny, Alfréda a Jenovéfy. Ke snímku uvedl několik důvodů, proč je jeho matka hrdinkou a mimo jiné připomněl, že se o něj dokázala sama postarat a dovolila mu, aby v patnácti odešel za sportovním snem do Prahy.

„Moje máma je hrdinka, protože mi dala život a s bezpodmínečnou láskou mě vychovala až k dnešku, kdy za ní jezdím se svými dětmi, které jí nikdy nezapomenou říct pravdu; seš hustá babi. Jsi moje hrdinka, moje láska a můj vzor. Miluju Tě, nikdy na to nezapomínej!“ napsal Klus mimo jiné k fotografii svého rodinného štěstí.

Zdroj: Instagram Tomáše Kluse, idnes