Mnoho z nás mělo v dětství nějakou oblíbenou hračku. Málokterou dívku ovšem napadlo, že by se své hračce chtěla podobat. A ještě méně je těch, kterým tento sen zůstal až do dospělosti. Minulý měsíc vysílala Česká televize německý dokument o ženě, která se tohoto snu nejen nevzdala, ale realizovala ho - jmenuje se Cindy Jacksonová.

 

Rekordmanka plastických operací
Cindy Jacksonová má za sebou kolem třiceti plastických operací. Několikrát jí odsávali tuk v oblasti pasu, hýždí a stehen, podstoupila plastiku horních i dolních víček, nechala si vymodelovat umělé lícní kosti, uhoblovat kus brady a vytvořit nový nos. Vyhlazovali jí vrásky, brousili pleť laserem, vyšpulili horní ret a vytvořili permanentní make-up. A to vše jen proto, aby se stala dokonalou. Což pro Cindy znamená stejnou, jako je panenka Barbie. Cindy Jacksonová přitom není žádná hloupá husička - je to nadprůměrně inteligentní, sebevědomá žena. Co ji tedy mohlo vést k tomuto "šílenství"?

Farmářská dcerka
Cindy se narodila roku 1955 jako farmářská dcerka. Její přísní rodiče prý více milovali její mladší sestru, "sladkého modrookého andílka". Odborníci spekulují o tom, i když to Cindy nikdy nepotvrdila, že ji její otec sexuálně zneužíval. V každém případě našla jedinou útěchu ve své oblíbené hračce - panence Barbie. Ovšem pozor, tehdejší Barbie nebyla prsatá blondýna s veselým úsměvem, ale důstojná dáma s lehce zvednutými koutky a povzneseným výrazem. První se zrodila v roce 1959, čtyři roky po Cindy. Právě do této vznešené a ušlechtilé dámy z lepší společnosti se malá Cindy zamilovala.

S dědictvím pod nůž
Ač vysoce inteligentní, měla Cindy ve škole neustále problémy. Jako chudé farmářské dívce se jí nedařilo získat uznání svých spolužáků ze snobských rodin a velice tím trpěla. Dospěla ovšem k přesvědčení, že hlavní příčinou je její nedostatečná krása, přestože nebyla rozhodně škaredá, a snila o dokonalosti. Když v roce 1988 získala značné dědictví, neváhala ani okamžik - šla pod nůž.

Krása není všechno
Po řadě bolestivých a náročných operací dosáhla Cindy konečně toho, co chtěla. A zjistila, že krása není všechno. Její bývalí spolužáci se k ní nechovají o nic lépe. To však už Cindy nezajímá. Je bohatá, krásná a inteligentní, muži jí padají k nohám, za množství plastických operací, za které zaplatila přes 100.000 USD, se dostala do Guinessovy knihy rekordů a stala se odbornou poradkyní a vzorem pro všechny, kteří se chtějí vydat stejnou cestou.

 

Barbie potřebuje Kena

Přes to, že je jí už jedenapadesát let, vypadá Cindy vskutku dokonale. I tak je však stále svobodná. Jejím "partnerem" pro život se stal homosexuál Miles Kendall, který se po jejím vzoru a za její peníze nechal přeoperovat tak, aby byl co nejpodobnější Kenovi. Psychiatrickému nebo psychologickému vyšetření se zřejmě majetná Cindy nikdy nepodrobí. Koneckonců, proč taky, svému okolí nijak přímo nebezpečná není...

Více se o Cindy Jacksonové dozvíte na jejích stránkách.

 

 Co si o Cindy myslíte? Šla byste na plastiku? Nebo už jste na nějaké byla? Co všechno byste si nechala "předělat"? A chtěla byste se někomu podobat?

Reklama