Přeji krásný den. Já nad ostatními muži vynikám v jedné docela slapské záležitosti. Umím se prát. Už jako dítě jsem se ráda prala a vždycky se mi povedlo přeprat i nejsilnějšího kluka ve třídě.

Rodiče z mých poznámek v žákovské knížce zrovna radost neměli, ale pak je naštěstí napadlo něco, za co jsem jim pořád moc vděčná. Rozhodli se, že bych svůj potenciál mohla využít tím správným směrem a přihlásili mě na bojové sporty. První medaili jsem ze svého soupeře vymlátila po půl roce.

 Tohle mě opravdu nadchlo a zůstala jsem u toho dodnes. Vystřídala jsem box, kick-box, karate, aikido a povedlo se mi posbírat pár medailí ve větších i menších soutěžích.

Dnes už jsem „mlácení“ přesunula do roviny koníčků, ale pořád ještě dvakrát týdně dávám lekce sebeobrany. A pozor. Kdo by řekl, že o ně stojí především ženy, spletl by se. Většina mých žáků jsou pánové. Když na to dojde, vždycky chlapa přeperu :-)

Vaše čtenářka Lucka

A v čem jste vy lepší než muži? Ještě hodinku nám můžete psát na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a ten nejlepší bude odměněn dárkovou sadou Pickwick, ve které najdete tři druhy ovocných čajů a stylový hrneček.

Reklama