Čtenářka Vodfon vás naladí letně, neboť poslala jako doprovod ke svému čajovému příspěvku fotografie okolí své chaty v létě. Děkuji Vám Vodfon za příspěvek. Jestli Vás odměním, nebo ne, ještě sám nevím…

Krásný den
Naše chatička se zahrádkou leží v krásné lesní přírodě. Leží v horách,takže ani o krásný výhled nejsme ochuzeni.Na procházkách s pejsky sbíráme bio pampelišky,sedmikrásky a kopřivy.

leto1

I pejsci se často  dají do vitamínové stravy.  Vitamíny po kterých doslova šlapeme, ve městě nejsou. Vařím čaje z přírody. Nejlepší je  kopřivový.Bohužel tento  komfort v zimě nemám!Během roku piju hlavně zelený čaj. Občas mu zahnu nějako bylinkou, ale puze sypanou ne porcovanou.

l2

Občas se nechám zlákat pěknou krabičkou. Musím si udělat radost.  Mám pěknou konvičku  s hrníčkem. JSEM ZÁVISLÁ NA ZELÉNÉM ČAJI. U mě to je obřad. Tento čaj povzbuje tělo psychicky i fyzicky.  Obsahuje hodně  vitamínu a prodlužuje život. Piji jej asi 10let. Vařím jej správně, podle návodu. Nikdy nezalijí zelený čaj horkou vodou.  Nikdy  jsem si nekoupila pytličkovaný čaj.

l3

Kdýž chci nějaho čajomila  přkevapit čajovým  dárkem , musím zjisit jestli je to hřišník pytlikový,nebo ten druhý. Toho druhého bych urazila, tomu koupím sypaný čaj.
V současné době zahýbám mému zelenemu čaji SYONAROU  se skořicí, piji ji s medem.

l4

l5
Vodfon

P.S. … Své vyprávění posílám podruhé, nybrž jsem nenapsala heslo Čaj  a také mé přání.  Pokud bych byla vybrána přála bych si HOt APPLE HORKĚ JABLKO, které běžně koupíte  na internetu. Stojí kolem 200Kč .


Téma dne je: ČAJ

  • Máte ráda čaj?
  • Pijete černé, ovocné, bylinkové, léčivé…
  • Jak jste k němu získala vztah?
  • Nedáte dopustit na čaj s rumem?
  • Sušíte si vlastní bylinky? Děláte vlastní směsi?
  • Byla jste někdy na čajové plantáži?
  • Který čaj a kde a kdy vám nejvíce chutnal?
  • Máte nějaký zážitek spojený s vůní, nebo chutí čaje?

Co Vás napadne, úvahy, recepty, příběhy, fotky, videa, hádanky, vzorky, prostě vše můžete posílat na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

A já jedné z vás pošlu krásný dárek. Který bude souviset s tím, o čem mi napíšete! Můžete si ho i přát, pokud to jen trochu bude možné, vaše přání splním!

Krásný den!

Reklama