píše čtenářka s nickem átéčko. Její boxerka Cheetah je prý naturistka a nesnáší oblečky. Mít na sobě něco jako zimní vestu, buď ji strhne hned, nebo zmáčí v nejbližší vodě.

Boxer vyžaduje více zahrnovat láskou, než péčí. Tu lásku pak rozdává na potkání. Tu naši boxerku jen čas od času vykartáčujeme gumovým kartáčem a leskne se jako nová. Ale aby se srst hezky leskla, potřebuje dobrou stravu i lékařskou péči.

boxer

Cheetah má k oblečení jasný vztah. Je naturistka. Svého kamaráda mopse Čapka z jeho zimního oblečku vytřese, aby ho mohla poponášet za červené kšírky. Vím, že mít na sobě něco jako zimní vestu, buď ji strhne hned, nebo zmáčí v nejbližší vodě.

pudl

Jsem za téměř neúdržbového psa ráda, protože kamarádova pudlice stráví v koupelně tři hodiny, koupáním, fénováním a česáním. Ale pak je skutečně krásná!

Do chvíle, než vběhne do řeky.

pudl

To jí pak visí nad kotníčky něco jako mopy. Moje fenka není rasistka. Miluje všechny psy i fenky bez ohledu na rasu či velikost.

átéčko

Milá átéčko, někdy mám pocit, že ti pudlíci, kteří se musí takhle stříha, a pořád koupat, fénovat, jsou vlastně chudáci. Nemohou si užívat radosti ze života a přitom jsou to hraví psi

Co si o tom myslíte, milé ženy-in, chtěly byste pudla? Stálo by vám to za tu námahu? Má některá vás zkušenosti s tímto psem?

napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama