Čtenářka Marry.lu je plnokrevná vesničanka. A ví, že život na vesnici má své nesporné klady, ale i zápory. Sousedi se například dovedou pěkně pomluvit...

Se čtenářkou Marry.lu se podíváme na vesnici. Ale i když je Marry.lu vesničanka, jak když praští, tak spatřuje i jisté vesnické nevýhody...


Ahoj ženy,
já jsem vesničanka, jak když praští :)
Na vesnici jsem se narodila, vyrostla tu, založila rodinu a neplánuji se odtud hnout. I manžela jsem si našla ve vedlejší ulici :) Naše obec má ulice jen tři, maximálně 200 obyvatel (lidských). Každý třetí chová slípky, králíky, pejska a kočku tu mají všichni a to není konec. Z jednoho okna koukám na louku plnou kravek, z druhého okna na koně a ovečky a z třetího to není daleko do lesa, kde pravidelně zahlédneme srny nebo divočáky. Máme velkou zahradu, kde si mohou naše tři děti spokojeně hrát. Všichni jsme tu sousedi a dokážeme si pomáhat.
Úplná utopie, co říkáte? :)
Ne, není to vždy tak růžové. Sousedi se dokážou i pěkně pomluvit a pohádat. Nemáme obchod, doktora ani školku, školu... nic.
Za prací se tu všichni (až na zemědělce) vláčíme do města. Nikde Žádný chodník, takže všechny procházky vedou po silnici, naštěstí doprava zde je únosná. Ale neměnila bych. Už jsem zapustila kořeny :)

Marry.lu

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 18. ledna 2013: Cesta z města, cesta do města

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Později odpoledne vám prozradíme, která čtenářka získá dárek ORIFLAME: denní krém ORIFLAME essentials Moisturising, oční gel ORIFLAME essentials, oční krém ORIFLAME eco beauty.

cenacenacena

Reklama