Asi to znáte, když máte v hlavě nějaký časový plán a on se najednou sesype jako domeček z karet. Tak právě to se mi před chvilkou stalo...

Už od rána mám problémy s naším mailovým serverem, je trochu kvůli stěhovaní invalidní, ale s Radkem jsem se domluvil, že mi pošle pár stěhovacích fotek na soukromý e-mail. Pohodička... Přišly zrovna včas, abych je stihl zpracovat, tak si pěkně píšu novinku, když tu najednou všechno chcípne.

Počítač se mi začal aktualizovat...

Zrovna v 9.30, kdy jsem chtěl vydat novou novinku...

Takže všechen připravený text exnul. Vydržte chvilku, tak do deseti minut tu jsou první stěhovací fotozprávy.

Téma dne 28. 2. 2013: Stěhování

Téma je dnes trochu jiné, než jste, milé čtenářky, zvyklé. Částečně bude složené z vašich stěhovacích příběhů a částečně půjde o online zpravodajství ze stěhování redakce ŽENY-IN na novou adresu. Celá akce je domluvená tak, že mi vždy některá z kolegyněk pošle po internetu pár fotek a postřehů, tedy pokud se jí podaří někde připojit. V záloze je šéfredaktor Radek, který má internet a foťák v mobilu.

A teď k té vaší části: Posílejte mi historky ze svého stěhování a zaměřte se třeba na následující...

  • Proč jste se stěhovaly?
  • Odkud a kam?
  • Jak to proběhlo?
  • Byly nějaké karamboly?
  • Proběhlo stěhování podle plánu?
  • Co všechno jste po stěhování nenašly?

Příspěvky posílejte na známou emailovou adresu redakce (viz níže), a to ideálně do 15.00 hodin 28.2.2013. Jednu z přispěvatelek odměním pěkným dárkem. A protože se redakce stěhuje, necháme se překvapit, jaký dárek to vlastně nakonec bude, tedy co všechno po stěhování opravdu dorazí. Bude to buď nějaká kosmetika, hra, drobná elektronika nebo květina (když nic z toho nenajdeme). Sám jsem zvědavý. Vy se to dozvíte po konci tématu v poslední novince.

Reklama