Dobrý den „malinké kotě“, jde vidět, že se o své ruce a nehty krásně staráte. Dnešní téma vás muselo zaujmout, děkujeme za příspěvek. Krásný den!


 

Dnešní téma mě zaujalo, protože já miluji laky a ráda si nehty lakuji. Je pravda, že dříve jsem si vůbec nehty nelakovala a nechávala je přírodně, ale v poslední době jsem vášnivý sběratel laků a ráda experimentuji v barvách. Zrovna dnes se chystám něhty si nalakovat. Odstíny mám ráda od nejsvětlější až po nejtmavší a nehty si lakuji tak různě jak mám náladu. Když se mi už lak na nehteh nelíbí tak odlakuji a vezmu si jinou barvičku. Klidně se nalakuji každý den dle oblečení. Raději si ale lakuji nehty když je teplo. Jak je zima a sníh tak si nehty moc nelakuji. Přeci jenom prsty se shovají do rukavic.

Já jsem i takový blázen že si vyberu lak, nalakuji si nehty a když se mě to nelíbí tak to odlakuji a vezmu si jiný třeba světlejší. Klidně si i nalakuji nehty odstní sexy rudé, nevadí mi to. Když se vážně nudím a mám dvoubarevné tričko klidně si vezmu dva laky a střídavě si nalakuji každý nehet jiný. Většinou ale musí ty dva laky k sobě ladit.

Co se týká umělých nehtů tak já osobně nikdy v životě a ani nechápu ostatní proč si zbytečně ničí svoje vlastní nehty a nechávají si dávat gelové či akrylové. Mě se to nelíbí, protože někteří to šíleně přehánějí a mají je extrémně dlouhé. Já jsem ráda za svoje nehty, mám je krásné, nelámou se mi ani netřepí a přesto je mám krásně dlouhé. Někteří mi i závidí že je mám pěkně přírodní a nepotřebuji na ně dávat ten hnus.
 
Nehty si nekoušu a ani se mi to nelíbí. Tedy občas to udělám ale to jenom proto, že se mi nehet nalomí, po ruce nemám nůžtičky a tak to odkousnu aby mi to tam nepřekáželo. Jinak si je ale nekoušu a ostatním za to nadávám když si je předemnou koušou. Jinak o své ruce nemusím extra pečovat. Používám krém od Avonu přímo na nehty a je skvělý. Občas si svoje nehty zastřihnu když už jsou extrémně dlouhé, ale jinak se o ně už potom nestarám
 
Jsem ráda, že existuje něco jako je lak, protože občas se mi ty nehty přírodně nelíbí a hlavně jsem ráda že je takových vymožeností že i přírodně nalakované nehty vypadají skvěle a nemusí to mít jenom jeden jediný vzor ale klidně to může vypadat jako u gelových nehtů. Těch vymožeností je v dnešní době spousty.
 
Užijte si dnešní krásný den, já bohužel musím být do dvou doma než budu mít vycházky. Tak se pujdu zabavit lakováním nehtů jestli to tedy zvládu když mám na zádech několik stehů od vyříznutí dvou pih a nemohu se pořádně hýbat. Proto také marodím. Zasílám vám svojí sbírku, nevím tedy jesdtli jsou na fotografii úplně všechny ale to nevadí :-) Miluji tyhle laky od maybeline tak se nedivte že jsou laky pouze od této značky COLO RAMA, protože jsou tyhle laky fakticky nejlepší. Pár vyjime tam je, které jsem si vybrala od Avonu ale z Avonu laky na nehty jsou nic moc. Našla jsem jich doma 49 ale určitě ještě někde budou zahrabané některé.

laky
 
malinke-kotě

Pozn.: Text neprošel redakční korekturou

Chcete se zapojit do denního tématu? Napište nám! Lakujete si ráda a často nehty?

 • Jak často si nehty lakujete?
 • Jaké máte ráda odstíny laků?
 • Libujete si v extravagantních odstínech nebo se spíš držíte při zemi?
 • Potrpíte si na odstín sexy rudé?
 • Nelakujete si nehty vůbec? A proč?
 • Dáváte přednost umělým nehtům?
 • A pokud nosíte umělé nehty, jste spokojená?
 • Koušete si nehty?
 • Jak o své nehty a ruce pečujete?
 • Děláte si manikúru sama, nebo na ni někam chodíte?
 • A co si o lakování nehtů myslíte?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá krásný dárek od kosmetické značky Mary Kay. Lesk na rty odstín Pink Pagoda a lak na nehty odstín Pink Bamboo. Svět bude rázem růžovější! :)

mary

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je NEHTY. Předem děkuju!

Reklama