Plenky a plenkové kalhotky Huggies® jistě znáte z Vašich oblíbených obchodů. Valná většina plenek Huggies® se vyrábí v továrně v Jaroměři, která patří mezi nejmodernější závody na výrobu plenek nejenom v Evropě, ale na celém světě.

 

Značka Huggies® pokrývá potřeby miminek od narození až do doby, než se naučí používat nočník. Pro nejmenší jsou tu plenky Huggies® Newborn (pro děti od 2-5 kg), které jsou vytvořené speciálně pro citlivou pokožku novorozenců. Prodyšný povrch umožňuje cirkulaci vzduchu a díky tomu může dětská pokožka volně dýchat. Huggies® Newborn mají jemnou povrchovou vrstvu pro extra měkkost a speciální jemná látka na postranních gumičkách poskytuje miminku pocit maximálního pohodlí a bezpečí. Superabsorbent pohlcuje vlhkost dovnitř a zadeček Vašeho miminka tak zůstane déle suchý. Plenky Huggies® Newborn mají navíc unikátní pružný pásek i pružné, velké suché zipy. Díky tomu plenka lépe sedne, snadněji se zapíná a pružný pásek brání úniku stolice. Navíc jsou plenky ozdobené krásnými obrázky na motivy Medvídka Pú přes celou plenku.

 

Pro větší miminka jsou určené prémiové plenky Huggies® Super-Flex, které jsou navržené tak, aby poskytovaly nejen maximální suchost a ochranu před protečením, ale také co možná největší volnost pohybu a ničím neomezovaný pocit pohodlí. Anatomicky tvarované plenky Huggies Super-Flex opět nabízí vysokou absorpční schopnost, pružný pásek, široké suché zipy a obrázky na motivy Medvídka Pú na pásku. Plenky Huggies Super-Flex jsou k dostání ve velikostech od 5 kg až do 22 kg.

 

Jako praktický doplněk k plenkám jsou tu i vlhčené ubrousky Huggies® ve dvou variantách. Huggies® Pure pro děti do 3 měsíců a miminka s citlivou pokožkou a nebo Huggies® +Aloe obohacené o výtažky z Aloe Vera a vitamín E.

 

Značka Huggies® navíc nabízí i unikátní výrobky: plenkové kalhotky pro učení na nočník Huggies® Pull-Ups, plenkové kalhotky pro plavání kojenců Huggies® Little Swimmers a plenkové kalhotky pro starší děti, které mají stále problém s nočním pomočováním, Huggies® DryNites.

 

Více informací o výrobcích Huggies® včetně právě probíhajících akčních nabídek naleznete na www.huggiesclub.cz

 

Pokud máte doma malého drobečka, zúčastněte se Fotosoutěže Ženy-in a Huggies Clubu. Pokud budete mít štěstí, můžete plenky Huggies vyhrát!