Dnes je 1. června. Teploty by neměly přesáhnout 20 °C a nemělo by pršet.

Prostě den jako stvořený na "Den dětí". S ohledem na to, že je středa mým hlídacím dnem, už teď přemýšlím, kam dnes s naší malou tříletou ratolestí, Bertíkem odpoledne vyrazím.

A předpokládám, že vy jste na tom podobně.

A protože je den dětí, dnešní vydání budeme věnovat našim miláčkům roztomilým. Té havěti, kterou když spinká, milujeme, a když zlobí, virtuálně střílíme.

Ani nebudu psát, co v našem mailu redakčním čekáme. Všechno o nich. Historky roztomilé i neroztomilé, fotky atd. I tipy, kam dnes odpoledne vyrazit!

A já zrovna přispěji se svou troškou do mlýna. V naší školce mají dnes karneval a zde na fotografiích přináším dvě fotografie našeho Alberta. Ano, je to ten žlutý tygr, který už od rána zastřeným hlasem ukrutného tygra říká: "Jsem tygrrrrrrrrrr. Úúúúúááááááááá. Já tě sním, krokodýle. Úúúúúúááááá." Přičemž Úúúúáááá znamená ukrutánský řev. A krokodýl jsem já.

Nechápu, jak je ty učitelky zvládnou, ale jsem docela rád, že jsem toho všežravého predátora odevzdal do jejich rukou. Mne by totiž asi sežral.

 

No a zde jsou ty fotky:

 


A dnes to není jen o dětech.

Ode dneška lovíte chlapy. Tady říkám já Úúúúáááá, už nebude bezpečno, člověk, aby si na sebe a jak vypadá dával pozor :)

Více v dnešním článku Ulovte si svého chlapa!

A také zavádíme SOS linku - více tady

Takže víte, co máte dělat, a věřte nebo ne, pár z vás, které nám pošlou zajímavý příspěvek, odměníme. Čím? Uvidíte!

Prostě pište k tématu dni i posílejte chlapy a dotazy, a to na:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama