Založit rodinu už teď byl hlavně jeho nápad. Ona by raději ještě pár let počkala. Jenže on nechtěl být starý otec, jak jí dokola předhazoval. Přece jen mu táhlo na 45 let. A tak mu vyhověla. Teď si ale Lucie připadá za těhotenské bříško svým partnerem trestaná. Je totiž důvodem, proč s ní odmítá mít sex.

lov.jpg
Foto: Shutterstock

„Mirek mi doslova řekl, ať se na něj nezlobím, ale že na to za těchto okolností nemá chuť. Prý mu přijde nepatřičné souložit s nastávající matkou. Jak vidí moje břicho, má údajně problém, aby se vůbec vzrušil. Připadám si teď jako ta největší velryba a nejodpornější ženská na světě. Ale to ještě není to nejhorší. Mám na sex neskutečnou chuť. Asi ty hormony,“ přiznává Lucie s tím, že už ji ovšem přestává bavit, uspokojovat se sólo. Spřádá proto nebezpečné plány.

„Ten půst trvá už dva měsíce a já to už fakt potřebuju! Vždycky jsem milování potřebovala, ale teď je to extrém. Docela vážně uvažuju, že si najdu milence. Čistě nezávazně, pro potěšení. Dokonce mám už vyhlídnutého vhodného adepta. Aspoň mám jistotu, že s ním neotěhotním,“ vtipkuje nastávající maminka. Jinak to ale myslí vážně. Nepřijde jí nevěra vůči partnerovi nefér? Prý ani trochu.

„Od něho je to nefér! Hlavně on chtěl dítě. K tomu ví, jak milování potřebuji, a nedokáže se přemoct. Co kdyby to bylo naopak? Chlapa, kterému se v tomto směru nevěnuje jeho ženská, protože jí veškerý čas vezme starost o děti, by všichni politovali. A vůbec by se nedivili, kdyby si kvůli nedobrovolnému půstu, chudáček, musel najít milenku,“ porovnává rozdílný pohled na tutéž věc Lucie. Dokonce příteli románkem s jiným mužem vyhrožovala. Jenže on to považoval za vtip.  

„Dokonce mi se smíchem řekl, že by před tím bubnem každý utekl, blbeček. No může se mi někdo divit?" kroutí hlavou Lucie.

Čtěte také:

Reklama