Ve druhé řadě reality show VyVolení, která odstartovala před více než dvěma měsíci, již zbývá jen sedm soutěžících. Každý sobotní Duel vyřadí nejslabšího a dva jeho spoluhráči se vrací do Vily.


Postupně se tak začínají profilovat ti nejsilnější. A ten, který byl ze začátku možná považován za slabšího hráče, najednou překvapivě vítězí.


Ukázalo se to i v posledním Duelu v sobotu 13. května, ve kterém vypadla Karolína, která byla mezi hráči považována za velmi silnou hráčku. Diváci reality show však svými hlasy prostřednictvím mobilního telefonu rozhodli jinak. Nejvíce bodů totiž získal Pavel.


Optimista každým coulem

Policista Pavel Pelán (26) z Hrotovic – z malé vesnice na Moravě, se mezi soutěžícími proslavil především svojí zálibou v pití piva. Občas se ve Vile trochu přiopije, občas se snaží svést některou ze soutěžících, ale s nepříliš velkým úspěchem. Jeho hlavním mottem jsou věty: „jsem svěží“ a „na pohodu“. Tím asi nejvíce štve své spolubydlící ve Vile. Ne každý skousne jeho neustále optimistickou náladu. Ale na diváky to funguje.


Pavel byl již dvakrát v Duelu a vždy se vítězně vrátil, navíc s překvapivě vysokým počtem hlasů. Kdyby ostatní soutěžící tušili, s jak velkým náskokem nad nimi vítězí, asi by nevěřili. Mezi sebou za silné hráče totiž považují někoho zcela jiného.  


Miliónová odměna za přirozenost?


Na mě osobně působí Pavel jako člověk, který nic neřeší. Ani se o to nesnaží. Ke spokojenému životu mu stačí pivko, pokecat o babách a být "na pohodu". Možná je to trochu romantik, ale v ženách se nevyzná. Vypadá to, že si na nic nehraje a snaží se být ke každému otevřený. Zdá se. Ale může to být jen hra, která dobře působí na ostatní.

A opravdu funguje. Divák, který sleduje VyVolené, pošle nejspíš hlas raději pohodáři Pavlovi, než excentrikovi Martinovi. Mě při sledování reality show Pavel trochu nudí a jeho „na pohodu“ mi popravdě trochu leze na nervy. Ale stačí se jen zeptat v okolí a všichni jsou ze svěžího Pavla nadšení.


A co vy? Poslala byste Pavlovi svůj hlas?
Jsou vám sympatičtí lidé, kteří život příliš neřeší a jsou optimisty s neustálou pohodou?
Sledujete ráda VyVolené? Pokud ano, na Ženě-in probíhá diskuse, kterou založila Veras ZDE

Reklama