Děkujeme za další názor na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem ifulinkaa. Víte, jak by se mělo správně chodit na vysokých podpatcích?

Krásný den na vysoké noze:-) Se svou výškou bych si mohla dovolit nejvyšší podpatky, co se prodávají, aniž bych někoho převyšovala. Ovšem jsem spíše botaskový typ. Lodičky na podpatcích snesu málokdy a musím na ně mít náležitou náladu. Takovou tu "parádivou".

Do tanečních jsem si onehdá koupila lodičky na podpatku cca 5cm a s nimi jsem spokojena maximálně ještě doteď.

Naštěstí mi maminka od mládí do hlavy vtloukala, že na podpatcích se nohy mají propínat, protože v opačném případě dotyčná vypadá jako "vopchaná koza" (výraz mého dědy). A je fakt, že těch koz v mini na jehlách, co jdou jako zmiňované kozy, jsou plné chodníky, bohužel. Nevypadá to hezky, natož sexy :-(

Nemám problém v podpatcích chodit, ale bolí mě nohy z té nepřirozenosti, tudíž svou ženskost nahrazuji v jiných směrech.

Mnohdy slyším, jak by se mělo zakázat v podpatcích řídit, ale já myslím, že to je pitomost. Zvláště delší trasy se mi v nich jezdí lépe, jelikož nohu nemusím tak moc propínat (za předpokladu, že nemám jehlový, ale dosti široký, který mi je dostatečnou oporou pro těžiště).

Příhody žádné speciální k pobavení nemám, až na pár špatných našlápnutí, které pobaví leda na molu, kudy jde modelka, u níž se předpokládá, že by se jí to nemělo "vymknout z ruky/nohy".

Své první lakýrky na podpatku jsem měla koupené k svatému příjímání...Bílé, krásné a "klapavé". Byla jsem z nich unešena a nosila je ráda, protože jsem se cítila jako správná slečna, chodící po chodníku s pravidelných klapáním...Kdeže ty boty i doby jsou? Kolikatero bot již uplynulo? A kolikero mne ještě vlastně čeká?

Krásný den přeje Ifulinkaa

A nemělo tam být (s prominutím) "vopíchaná" koza?

Co vy na to, milé ženy-in? Věděly jste, jak se má správně chodit na vysokých podpatcích? Jak se na nich cítíte vy? Bolí vás nohy, nebo vám podatky vyhovují? Jaké nejvyšší podpatky jste kdy měla? Zažila jste s botami (a nejen podpatkovými) nějakou příhodu? Podle čeho si boty kupujete? Upřednostňujete krásu, nebo funkci? V kterých botách se cítíte nejlépe? Máte nějaké oblíbené boty? Líbí se vám současná móda bot?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama