O horoskopy se zajímá čtenářka Mischelle3. Ačkoli tvrdí, že je spíš kůň (z čínského horoskopu) než beran, přes to na ni mnoho beraních vlastností sedí.

Poslední čtenářský příspěvek dorazil od „beranice“ Mischelle3...

Jsem spíš kůň než beran

První jarní den je i první den beranů. Já jsem beran a jsem spokojená. Obecná charakteristika na mě sedí, ovšem popis koně je naprosto přesný. Horoskopy si nečtu, ale svým astrotypem jsem se podvědomě ovlivnit nechala. Je dělaný mě na míru a často se k němu vracím. O beranech se říká, že jsou tvrdohlaví. To jsem, ale jsem také schopná kompromisu, pokud mi názor druhého přijde dobrý. Problém je v momentě, kdy na mě někdo tlačí a nutí dělat co nechci. O svobodu hýbat se jsem sice přišla, ale o svobodu říct a prosadit si co cítím mě nikdo nepřipraví. Berani a stejně tak koně jdou prostě proti zdi. Na druhou stranu si dokážeme splnit co si zamaneme a překážky mají smůlu.

Hezký den,
Mischelle3

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. dubna 2012: Vy a vaše znamení

knihaMožnost zasílání příspěvků na toto téma již skončila. Okolo půl páté se dnes dozvíte, kterou přispěvatelku jsem odměnil slíbeným dárkem: knížkou Anny Belly Hýbalové: Sluneční znamení (vydal Knižní klub).

Reklama