Při obdarovávání svých vnuček - studentek jsem už předloni kápla vedle, už nerozumím jejich vkusu, ale nemám jim to za zlé, mohou si dnes vybírat, mají z čeho. Vánoce jsem loni vyřešila dárkovým poukazem - a úspěšně, jenže jsem se netrefila do správného obchodu. Tak jsem letos zvolila „poukázku" v hotovosti a včera mi obě vnučky znovu děkovaly, jak dobře nakoupily. Nejen, že na bundy to stačilo, ale ještě prý má každá parádní kalhoty. Tento postup se tedy osvědčil, doporučuji ostatním.

Já jsem podobnou zkušenost získala po otálení s koupí letních bot Scholl. Byly pěkné, pásek trochu krátký přes nárt, ale na kapsu důchodce drahé. Léto jsem odchodila ve starých, a když jsem k podzimu přišla náhodou pro něco jiného, byly ve slevě! O víc než polovinu! Prý jen proto, že je nikdo přes nárt nezapnul. A to bych nebyla ševcovská vnučka, abych to nespravila! Kůžičku v přírodní barvě jsem si kdysi koupila na originální pásek k hodinkám a šít 2 jehlami proti sobě jsem si pamatovala ještě od dědy. Boty jsem si užila ještě na podzim.Teď mám políčeno" na jedny drahé kotníčkové - prý si je kvůli ceně ještě nikdo nekoupil, tak se snad dočkám, prý letos nebude skoro zima. Držte palce!
Marcela


Palce rozhodně držíme, zvláště když jste taková šikulka, že si dokážete boty upravit sama... na to si troufne málokdo. Jak se říká, štěstí přeje připraveným :-)
Reklama