Čtenářka Luneta je prý v jídle vybíravá, přestože má ráda Pohlreicha, nefandí jeho radám, které dává v restauracích. Děkuji Vám Luneto za příspěvek. V mnoha bodech s Vámi nesouhlasím, ale jsem rád, že i tyto názory u nás zazní.

Dobrý den,já jsem velký šetřílek,takže pokud se stane,že musím koupit něco co není ve slevě,tak mě to rozhodí.Ale to se stává málokdy,protože nenakupuju podle toho co budu vařit,ale vařím podle toho co nakoupím.

Bio bych nekoupila,protože je drahý a nikdo mi kvalitu nezaručí.Na trzích bych nic nekoupila,protože nemám ráda,když musím oslovit prodavačku.

Návyky se mi nezměnily.CHutě jo.Mám pocit,že za chvíli mi nebude chutnat nic.Jsem v jídle strašně vybíravá.Mám ráda Zdeňu Pohlreicha,jeho hlášky a Ano šéfe jsem nevynechala ani jeden díl.Jen nemusím jeho rady v hospodách.Nejradši by zrušil oblohy,které já mám ráda, a zdražil porce,aby vydělávali.

Jenže já jsem konzument,který si radši dá svíčkovou ze 6,hlavně,že je toho moooc,než krásně nachystanej kousek ryby za moc peněz,kde mám při pohledu pocit,že budu mít hned hlad.

Babicu nemůžu vidět ani slyšet.Je mi strašně nesympatický.

Luneta


Dáváte v jídle přednost kvalitě, nebo kvantitě?

  • Kupujete potraviny ve slevách?
  • Nebo výhradně od malovýrobců?
  • Dáváte přednost značce BIO?
  • Nakupujete na trzích?
  • Změnili se vaše návyky a chutě časem, jako mně?
  • Fandíte spíše Pohlreichovi, nebo Babicovi?

Na všechny vaše příspěvky se těším na redakčním e-mailu.

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás dnes na konci editace v 16. hodin odměním. Ke svému příspěvku napište, o jaký druh potraviny, o které sníte, ale ještě jste ji neměla možnost ochutnat, máte zájem, a já jedné z vás přání splním! K mání je dnes v podstatě cokoliv, od šnečích jater (nestojí to za to)  po krokodýlí maso (chutná jako kuřeryba) …

Reklama