Dobrý den, milá redakce ženy-in,

připadá mi, že jsem tady s vámi už snad 100 let. Moc ráda sem chodím. Mnohokrát mi zde někteří pomohli. Když jsem ve 39 letech potratila, našla jsem zde diskusi maminek, které na tom byly stejně, a moc mi pomohlo povídat si s nimi. Ve 40 jsme pak porodila zdravou holčičku.

Kdysi dávno jsem se také účastnila proměny - perfektní zážitek i dobrá zkušenost s reakcemi pod zveřejněnou proměnou. Ráda čtu články, ve kterých se představují spolučtenářky. Alespoň vím, s kým si tu povídám, a není to tak anonymní.

Strašně ráda čtu horoskopy a články od Míši. Má můj neskonalý obdiv, co všechno dokáže, a její výklady karet, to nemá chybu - jen tak dál, Míšo, moc tě tady chceme!

Jen občas zažívám šok, když se změní celá Žena-in. Než se člověk zorientuje a vychytaj se myšky, nějakou dobu to trvá a netpělivky odejdou, ale my věrné stále zůstáváme. Těším se na vánoční články a rady, které tady vždycky najdu.

Doufám, že zas bude nějaká velká vánoční soutěž, protože to tady vždycky pěkně jede a návštěvnost se pěkně zvýší. To je pak to pravý vzrůšo, a když se to pak tady začne pěkně hádat, ukáže se, kdo je host jen kvůli soutěži a kdo pravá žena-in.

Tak doufám, že mi vydržíte a dojdu s Vámi do důchodu - tedy pokud se nějakého dočkám.

Pac a pusu všem v redakci a pěkný víkend

blesksoft

 

Milá bleskosoft!

Děkujeme za přání a na důchod se těšíme, tedy váš, neboť pak budete moct číst náš magazín od rána do večera.

Co se týče přechodu na novou verzi, přiznáváme, že se nám ten přechod moc nepovedl. Ale věřte, že to nebyl úmysl. Všichni jsme chtěli, aby to dopadlo dobře, pak se to na krátký čas vymklo z rukou. Teď již věřím, že je většina chyb opravena a že jste si již zvykli, protože ta změna byla také hodně o tom, že jsme všichni byli zvyklí na starou verzi.

A nebojte se, ani letos Velké Vánoční Soutěži neujdete. A stejně jako vy se na to těšíme.

Dnes si píšeme na téma, co nám všem Žena-in přinesla, čím nás baví, čím nás štve. Na vaše reakce se těšíme nejen pod články, ale i v e-mailu:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama