Jak jdou dohromady charakteristiky znamení dvou zvěrokruhů, toho našeho a toho čínského? O tom píše ve svém příspěvku k dnešnímu tématu čtenářka RosaGloriaDei...

Být rak v našem zvěrokruhu a drak v čínské, to není žádná psina - více se dočtete v příspěvku čtenářky s nickem RosaGloriaDei...


Krásný slunečný den všem, včera se mi podařilo dopsaný příspěvek dvěma kliky smazat, dnes tedy budu chytřejší, ovšem také stručnější, Jakoubku ;-)
Jsem Rak, ale jsem i Drak. Charakteristiky těchto dvou znamení si hodně protiřečí. Narodila jsem se o Svatojánské noci a myslím, že to o mně vypovídá mnohem víc, než lze vyčíst v takových těch běžných horoskopech. Věřím tomu, že okamžik zrození ovlivní život a chování člověka, věřím i horoskopům, ale jen těm, které jsou vypracovány tzv. „na míru“. Raků, respektive Račic, jsem v životě poznala spoustu a rozhodně nemohu říct, že bychom byly všechny stejné. Spíš naopak. To snad ani nejde, aby měli všichni lidé narození ve stejném období stejnou povahu a stejný osud. Několikrát v životě jsem přemýšlela o tom, že si nechám nějaký osobní horoskop zpracovat. Vždy mi ale cosi ve mně hluboko ukrytého zašeptalo: „nech to ve hvězdách......“ Tak to tam nechávám a těším se, co pěkného mi přinese každý nový den. Když nic neočekávám, nemohu být zklamaná, jen příjemně překvapená.
RosaGloriaDei

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. dubna 2012: Vy a vaše znamení

  • knihaVěříte v osud určený datem vašeho narození?
  • Vystihuje vás vaše sluneční znamení?

Své příspěvky k tomuto tématu mi posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději 27. 4. 2012 v 15.00 hodin. Jejich délka ať je rovna nebo delší délce tohoto odstavce, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a tím pádem i šanci na získání pěkného dárku, kterým je tentokrát poučná a zajímavá knížka Anny Belly Hýbalové: Sluneční znamení (vydal Knižní klub). Tak tedy pište, pište, jsem zvědavý, jestli se do vás při narození Slunce trefilo?

Reklama