Jelikož jsem doma, bez práce, tak vstávám až se vzbudím. Moje dobré ráno je většinou s českou televizí, kterou zapnu sotva se umeju a udělám ze sebe trošku člověka! 

Víte, ono v mém čekatelském věku na důchod, to je člověk rád, když se ráno probudí, celkem nic ho nebolí, má radost z toho, že svítí sluníčko, zpívají ptáčci a manžel odešel do práce!!! Fakt pohoda!!!

Uvařím kávičku, osladím medíkem, přidám smetanku, máznu rohlík nebo chlebík a je mi fajn!!! Potom postavím něco na plotnu a zasednu ke kompjutru!!! Tady bohužel strávím tak 2-3 hoďky. Vím, že je to chyba, chtělo by to spíš pohyb, ale já už jsem taková kůže líná.

Už jsem se přestala nervovat z toho, že nemám práci a z různých jiných věcí, vždyť si říkám, co bych ještě chtěla, spousta mých vrstevníků, nebo i mladších už jsou "na pravdě boží", tak proč si kazit zbytek života! Ne?

Život se namá jen žít, ale prožít!!!!
Jsem ráda, že jste, přeji hodně zdravíčka a spokojenosti a doufám, že něco "vyhraju" - chi, chi, chi!  
Věra


Milá Věro. Moje babička sedí doma u televize celé dny, ale s internetem se už pracovat nenaučila a asi už nenaučí - takže by Vám asi záviděla ty možnosti :-). Já závidím  pohodové čekací období. Máte pravdu, prožít, to je ta správná cesta nejen ke krásným ránům, ale i k celému životu. Děkujeme za příspěvek!

Pište nám i vy! redakce@zena-in.cz

Reklama