Konečně nám napsal také nějaký muž. Jsme velmi potěšeni. A co napsal k dněšnímu tématu Narozeniny? Rozhodně to, že se cítí mlád, a to dokonce na pětatřicet. Bravo! :)


Jsem rád, že jsem muž a otázkou věku se moc nezaobírám. Myslím, že my, chlapi, věk nijak moc neřešíme a jestli se mi někde objeví nějaká vráska nebo že bych šílel každé narozeniny,to opravdu ne. Nejsem žádný mladík, už mám kolem padesátky. Ale popravdě řečeno, kdybych měl vedle sebe nějakou dvacetiletou kočku, asi bych mluvil, respektive psal,jinak. To bych možná opravdu blaznil až do totálního sebezničení.

Ale vážně. Jsem rád,že mi je,kolik mi je. V mládí jsem byl divočák a lump a vymýšlel samé koniny a průsery byly takřka na denním pořádku. Třeba jsem se na plese opilý vyslekl donaha...to bych dnes určitě neudělal.

Jsem vděčný za každý rok,kterého se ve zdraví dožiju. Chodím do práce, máme velkou zahradu, což je můj obrovsky koníček a udržuje mě i celkem fit. Taky jezdím často na kole, takže fyzičku si udržuji a nejsem žádný pupkatý strejda. 

Narozeniny slavím každý rok s rodinou a nepotřebuji ani žádné dárky. Jsem šťastný, že přijdou obě moje děti i s vnoučaty a to jsem opravdu spokojený.

Každý je tak starý, jak se cítí, říkávám. A já se cítím tak na 35 let.

Hopsmops

Pozn. text nebyl redakčně upraven

Téma zítřejšího dne: Slavíte ráda narozeniny?

  • Přála byste si o pár let omládnout?
  • Jak vzpomínáte na to, když vám bylo náct?
  • Jakou míváte v den svých narozenin náladu?
  • Platí u vás: čím starší, tím lepší?
  • Jak a s kým slavíte své narozeniny?
  • Dělá vám vrásky váš věk?
  • Jak prožíváte své narozeniny?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Yves Rocher.

b

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je NAROZENINY.

Reklama