Děkujeme čtenářce s nickem Bohuša, že se nám svěřila se svým příběhem. Kolik zlosti může být v člověku, aby vyštval vlastního syna z domu? Nevěříte, že je něco takového možné?

Myslíte, že za toTchyně - co pro mě znamená? Ráda bych napsala, že je pro mě maminkou a dětem milující babičkou, ale bohužel to nejde!

Když jsem se po svatbě stěhovala k manželovi do domu jeho maminky, nikdy by mě nenapadlo, co díky té "dobrosrdečné" ženě prožiji. A nejen já, ale i můj manžel!

Ihned po svatbě jsme si začali budovat své hnízdečko lásky. Na přestavbu podkroví  padly  všechny naše úspory a půjčky, ale vůbec nám to nevadilo, už jsme se nemohli dočkat toho, až se nastěhujeme a začali jsme plánovat, že si co nejdřív pořídíme miminko...!

A v té době na mě tchýně začala hledat "muchy"! Začalo to nenápadně, občas popichla manžela, ten zase mě, a kolotoč se začal pomalu a jistě rozjíždět.

Na miminku jsme začali pracovat, ale marně. Po půl roce neúspěšného početí, mě pan doktor odeslal na laparoskopii, žádnou příčinu nezjistili,manžel byl taky v pořádku. Bylo nám řečeno, že to chce čas...! Velmi mě to trápilo,a co víc, když moje tchýně prohlásila, že se se  mnou má manžel rozvést, že děti mít nemůžu, a nikdy mít nebudu. Myslela jsem, že mě to položí...(tuto informaci si prý na 100% zjistila od věštkyně)! 

Od té doby jsem pro ni nebyla nic jiného, než "NEPLODNÁ CHUDERA"- tak se o mně veřejně bavila,a litovala se, že nikdy nebude babičkou...! Pak dala manželovi nůž na krk-budˇ ona - milující matka, nebo já- "neplodná chudera"?!?! Vybral si mě a to si dovolil moc. A proto jsme se museli ihned z domu vystěhovat (napsané na nás nebylo nic), takže s "holým zadkem"a dluhama jsem si našli azyl na ubytovně. Manžel taky ze dne na den přišel o práci, nebotˇ pracoval pod svým otčínem a matka byla tak zákeřná a zlomyslná, že když se nerozhodl pro ni, tak nech za to těžce platí...! 

Postupem času jsme si koupili starší domek, který jsme pomalu a jistě proměnovali ve své království, ale podrazů od tchýně jsme se nezbavili...těch pomluv a zákeřností, kdy i u mě v práci usilovala o to, abych o práci přišla. nebylo málo...!

Svého syna si jednou odchytila a začala mu vykat. Tak to už byl vrchol všeho. Podali jsme si žádost o změnu příjmení! Bylo to velmi komplikované, muselo to jít i přes advokáta, ale šli jsme do toho. Stálo nás to další peníze, kterých nebylo nazbyt, ale vůbec nám to nevadilo. Povedlo se to,a my si hrdě měnili občanky, řidičáky i kartičky pojištovny...!

Ale nejvíc nás trápilo to, že jsem nemohla otěhotnět...roky běžely, neúspěšně jsme absolovali čtyři umělá oplodnění, inseminaci a pořád nic. Já byla na dně a tchýně na vrcholu blaha! 

Po osmi ne příliš radostných letech jsme si řekli, že to ještě jednou a naposled zkusíme a výsledek? Hurááá, byla jsem těhotná, donosila jsem zdravou holčičku...pak se nám za tři roky narodila úplně přirozeně další holčička, a za další tři roky jsem porodila syna. Takže NEPLODNÁ CHUDERA své tchýni udělala čáru přes rozpočet! 

Letos spolu s manželem budem 14 let. Jsme šťastní za to, co máme, a že toho není málo. Máme tři zdravé děti!!!A že naše děti nepoznaly babičku? I to se v životě někdy stává...! ŽIVOT JE BOJ, ale přes to všechno, čím jsem si prošla, jsem ráda, že tu jsem...(ale přiznám se, že byly i doby, kdy se mě žít nechtělo!)

P.S. Ještě perlička...když se potajnu ženil manželův bratr(svatbu dělali potajnu,protože matka si nepřála,aby si dotyčnou slečnu vzal za manželku),tak se tchýně nějakým způsobem dozvěděla o termínu svatby,na obřad přišla,a když po obřadu podala nevěstě ruku,tak ji šeptem popřála: "PŘEJI TI,ABY JSTE SE DO ROKA ROZVEDLI...!!!"  Větší intrikánku jsem v životě nepoznala!!!

Doufám, že se mi nedivíte, že jen při vyslovení slova TCHÝNĚ, mi vstávají všechny chlupy hrůzou...?

S pozdravem Bohuša

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Milá Bohušo, to se tedy nedivíme. Je vůbec možné, aby se v člověku našlo tolik zloby?

Reklama