Ahojky všichni:-)
No já a knihy, tak to je na dlouho:-) Už když jsem chodila do školky, tak jsem se setrou chodila do knihovny a půjčovala si knihy kvůli obrázkům-pak jsme se přestěhovali a já šla do první třídy, kde jsem se naučila číst, a to byl začátek:-)
Hned jsem začala chodit do knihovny a byla jsem tam jako doma - bydlela jsem od knihovny jednu zastávku autobusem, ale hned jak jsem vyšla, tak jsem začala číst - no prostě závislák. A tak se to se mnou táhlo a táhne a potáhne:-)
Já prostě knížky miluju. Čtu hodně, i když zase ne všechno, ale vyhraněný vkus nemám - poslední dobou miluju Stephena Kinga, ale ráda se pro odlehčení vracím k zamilovaným románkům typu Pilchnerová, Steelová, Deveraux, anebo taky zbožňuju Správnou pětku:-) Prostě skoro všechno:-) Ale občas si ráda pochutnám i na klasicích jako je Gogol, Remarque a podobně.
Poslední dobou se dost mluví o tom, že knihy brzy nebudou, protože mladí o ně nemají zájem, zastoupí je technika a podobně. To si zas tak nemyslím - nebo rozhodně u nás doma ne. I když patřím k té mladé generaci a bez počítače, internetu a jiných technických věciček si život nedovedu představit, moje touha a úcta ke knihám zůstane vždycky se mnou a snad i v celé naší rodině. Protože doufám, že děti zdědí tu touhu po knihách po mně:-)
Proto všem, co knihy píší, váží, tisknou a podobně - DÍKY vám:-)

ladyannnMilá ladyann,
tak to ráda slyším, tedy čtu.
A jestli vaše děti zdědí touhu po knihách, to můžete ovlivnit, příklady přece táhnou :-)

Reklama