ale směrem dolů, píše ve svém příspěvku na dnešní téma naše čtenářka Věra K. Ženám s velkými prsy prý není co závidět. Přečtěte si, jaká negativa velká prsa mají.

Geny v naší rodině naděliliy ženám velká prsa. V mládí je to žádoucí, jste-li navíc štíhlé a máte slušné proporce. Ale roky ubíhají, tuku přibývá. Například z mých krásných trojek je cosi ve velikosti F. Nebýt těch křížků, které nosím ne na zádech, ale právě spíše vpředu, tak si nechám udělat obrácenou plastiku a ubírám a ubírám...

Tahat ta kila navíc je děs. Páteř mezi lopatkami hodně bolí, taky se deformuje krční páteř, protože nositelku nutí vyvinutá hruď, aby se hrbila. Kromě velkých vnad má našlápnuto, aby na stáří vypadala jako Quasimodo.

Jsem pro plastiky všemi deseti, ale jen směrem dolů ! Vždyť dnešní nepřeberné možnosti ve výběru a volbě správného a vzhledného kousku prádla, jakým je vhodná podprsenka, jsou téměř neomezené. Pokud utrácet, tak raději za prádlo !

Plastickým chirurgům bych životní úroveň nezvyšovala. Něco jiného jsou samozřejmě stavy po ablaci prsou, tam jsou silikony na místě.

Vaše Věra K.

Děkuji za názor.

Jaký názor máte vy, milé ženy-in? Co říkáte na estetické operace prsů? Podstoupila byste ji? Za jakých okolností? Patříte k ženám, které mají podobné starosti jako čtenářka Věra K.? Souhlasíte s ní? Napište nám na dnešní téma, které se zabývá nejen estetickou stránkou prsů

redakce@zena-in.cz

Reklama