Máme tu další příspěvek na dnešní téma, tentokrát od čtenářky Kateřiny. Ta je zatím na mateřské, ale příští léto už bude muset naplánovat.

Tak si to poslední léto pěkně užijte, milá Kateřino. Ráda vzpomínám, jaká to byla doma pohoda... Moc děkuju za příspěvek a přeju pěkný den.


Jak řeším hlídání o prázdninách? Zatím nijak, jsem ještě na mateřské... ale bohužel poslední léto. Příští rok to začne... Mám sedmiletou holčičku a dvouletého chlapečka. Holčička jede letos poprvé na týdenní tábor na koních. Moc se těší a tak doufám, že bude spokojená a příští roky nebude problém. Stejně tak jako pobyt u babičky s dědou na vesnici. Tam bude letos poprvé i náš klučík... (taková předpremiéra před tím, než začnu chodit do práce)... U babičky s dědou je to stejné jako u Vás, Lucie.... králíci, kačenky, kuřátka, zahrada plná jahod, malin, ostružin a podobného... děda s traktorem, bazén... ideální prázdniny... a ještě na jednu věc jsem zapomněla... Stále píšu: „Já mám...“ ...ale pochopitelně jsme na naše děti dva, tak snad to nějak dohromady dáme...

Pěkný den...

Kateřina

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jak řešíte hlídání dětí o prázdninách?

  • Máte menší děti, které ještě potřebují dozor?
  • Máte dost dovolených?
  • Kam děti o prázdninách dáváte?
  • Máte hlídací babičky a dědy?
  • Jezdí vaše děti na tábor?
  • Máte nějakou dobrou prázdninovou historku?

Napište mi, budu se těšit. Pro jednu z vás mám připravený dárek: vitamíny Marťánky, knížku o Shrekovi a tvořivý sešit pro předškoláky. Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je HLÍDÁNÍ. Předem moc děkuju!

ce

Reklama