Můj přítel se mnou nemluví a já vím, že si za to můžu sama. Jsem totiž poslední dny strašně protivná, jsem si toho vědoma.

Na každého se utrhuju a dokáže mě rozzlobit a vykolejit z nálady každá maličkost. Možná to bude tím, že jsem v posledních dnech přibrala pár kilo a zlobím se sama na sebe? Nebo to bude tím novým účesem, který mám (z dlouhých vlasů na krátké), na který jsem si ještě nezvykla a mám strach z ostatních lidí, co tomu řeknou?? Já nevím.

Chtěla bych to s přítelem urovnat, píšu mu hezké sms, říkám mu, že vím, že jsem poslední dobou otravná, ale že se snažím (asi málo), ale neodpovídá. Nevím, jak to urovnat. Včera jsem dala přednost Rodinným poutům před ním. A tím jsem ho asi totálně dostala. Když odjížděl, řekla jsem mu, že ho mám ráda, a on řekl, že mě taky (ale přesvědčivě to neznělo), a tak ze mě najednou vypadlo: hmmmm... ale jen někdy, vid??" No a to byla poslední kapka, a odjel.

Jsem fakt tak protivná? Máte taky někdy takové příšerné nálady jako já??
Jak se jich mám zbavit?

Díky Katka

-----------------

Milá Katko, své nálady asi máme každý. Někdy je líp, někdy hůř. Je ale fakt, že pokud je naše nálada delší dobu na bodě mrazu a prskáme kolem sebe, kudy chodíme, těžko můžeme od svého nejbližšího okolí očekávat nekonečné pochopení. Moc Ti přeji, aby ses z tohoto nepříznivého období dostala a s přítelem se vše urovnalo.

Reklama