O svých snech nám napsala i čtenářka streamline. Podle ní jsou erotické sny druhé nejživější, hned po těch, co se někam padá. A streamline má rozhodně živé sny.

Ve snech se toho dá prožít mnohem víc... :-) Moc Vám děkuju za příspěvek, milá streamline, a přeju krásný den.


Cca jednou měsíčně erotické sny mívám a řekla bych, že po takových těch snech, kdy máte pocit, že odněkud padáte jsou to sny nejživější. U těch „padacích“ snů se vždy, než někam spadnu, stačím probudit a stejně tak u těch erotických snů - než dojde k cíli, tak se vzbudím, což mi ani v tomto případě nevadí, jelikož přítele mám a ten takové noční vzbuzení nikdy neodmítne. :-D Ze snů si pamatuji jen útržky a né vždy jsem ve snech věrná svému příteli - někdy se dokonce ve snech objeví muž, kterého jsem během dne potkala, mluvila s ním nebo muž z pracovního kolektivu. :-D Ale tak na to se přítel neptá a pokud jde jen o sny, provinile se rozhodně necítím - vždycky je to příjemné. :-) Občas mě erotické sny navedou na nějaké to oživení našeho sexuálního života, ale shrnuto a podtrženo ve snech jsem tedy rozhodně odvázanější než ve skutečnosti. :-)

streamline

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Erotické sny

  • Máte erotické sny?
  • Jak často?
  • Pamatujete si je celé, nebo jen útržky?
  • Zdá se vám o vlastním partnerovi, nebo o někom jiném?
  • Přibližují se erotické sny skutečnosti, nebo jste v nich prožívala něco zvláštního?

Napište mi, budu se těšit. Jedna z vás tentokrát vyhraje knížku Alexandry Potter s názvem Co je nového, kotě? A také rtěnku od Mary Kay.

Na vaše příspěvky čekám do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz, heslo je Erotický sen. Předem děkuju a přeju hezký den!

cenik

Reklama