Děkujeme za krátký, ale milý příspěvek od čtenářky terezy.

Vždycky jsem o sebe ráda pečovala. Nijak přehnaně, ale jsem ochotný testovač nových kosmetických zázraků, přípravků na podporu tohohle, potlačení támhletoho.

Ovšem od doby, co jsem na mateřské, to se mnou jde z kopce. Nebo do kopce? Každopádně se o sebe starám mnohem víc, asi abych neměla pocit, že kvůli faktu, že jsem doma s prckem, musím vypadat jako taška na hady.

Desítky různorodých patlátek nahradilo pár kvalitních kousků a testování různých postupů několik prověřených fíglů. Naučila jsem se, co mi dělá dobře a co mi sluší a tím se řídím. Odborné služby nevyhledávám, na to mi rozpočet nestačí a kupříkladu třímilimetrové vlasy kadeřníka ani nepotřebují. Věnuji se péči o sebe samoobslužně a moc mě to baví. Rozmazluji se ráda, je to můj relax

tereza

Chválím vás, protože většina mladých maminek na mateřské začne péči o sebe zanedbávat. Vymlouvají se, že není čas, ale jak je vidět na vašem příkladu, jde to.

Souhlasíte se mnou, milé ženy-in? Nebo si myslíte, že nemám pravdu? Jak jste to řešila s péčí o svůj zevnějšek, když jste byla na mateřské? Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama