Jste na tom stejně jako čtenářka Věrulinka, která si umí poručit, ale poslechnout už nedokáže? Děškujeme jí za příspěvek, který si teď můžete také přečít.

Zdravím a přeji krásný den. Jako každý rok před vánočními svátky, si dávám předsevzetí, ne letos se nebudu cpát, stejně se cpu a přiberu. Jo poručit si umím, ale poslechnout sama sebe, už nedokážu.

Není to tak hrozný, nějaký 3 kila, jak jsem zjistila, to ještě jde, ale vysvětlit do džínám, to nejde. Prostě je opět nezapnu, ach jo. Jedinou útěchou pro mně, je jaro, kdy budu tvrdě tělo namáhat na zahradě, kila půjdou dolů, jedna dvě.

Jednu tvrdou dietu, kdy jsem jedla jenom okurkový salát s bílým netučným jogurtem, kterou mi poradila kamarádka, tři týdny, to byla paráda, zhubla jsem neuvěřitelně, ale..... Já se samozřejmě neviděla, jak vypadám, mě zajímal pas, hurááááááááá, 10 cm, to bylo úžasný.

Ovšem, když mi známí začali říkat, prosím tě, nejsi nemocná?", teprve mi došlo, že jsem to přehnala. Pomalu jsem začala jídlo přidávat, ale žaludek to nebra. Nad vším se mi zvedal žaludek a já si uvědomila, že to není dobré. Co jsem to provedla?

Uběhl měsíc a znovu jsem nabrala 5 kilo, vážně jsem měla pocit, že jsem si vypěstovala bulimii. Naštěstí, jsem od mala žravá, vše jsem srovnala a od této doby se snažím. Ale zase až po vánočních svátcích jíst malé porce jídla a častěji, tedy 5 x denně.

Prostě dobrůtkám nedokáži odolat, jsem nenapravitelná baba.

Zdraví Věrulinka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Tři kila nejsou ještě tak moc a dají se zvládnout. Na to jaro si ale budete muset ještě chvilku počkat. Teď můžete alespoň posilovat odhazováním sněhu.

Také jste držely nějakou drastickou dietu? S jakým výsledkem? Napište nám, adresu už přece znáte:

redakce@zena-in.cz

Reklama