Když se mám pochlubit, co umím, tak mi to jde dost těžko, protože se neumím chlubit... ale zkusím to, aby se poučili ostatní z mých chyb.

Mám dar na manuální práce a taky mě to baví..Některé profese, jako je švadlena nebo holič, práce se dřevem, malíř pokojů, opravář, no prostě vše, co člověk potřebuje... mi stačilo pozorovat a šlo mi to....

Říká se, že čím víc toho umíš, tím je to lepší, ale záleží na úhlu pohledu...

V životě je to dobrá věc, si všechno udělat, ale když je člověk dobrák a neumí odmítnout, začnou ho lidi využívat, takže to dopadlo tak, že jsem stříhala celou rodinu, šila pro všechny a nakonec jsem vyráběla hračky pro vlastní děti, protože v té době nic na trhu, co jsem potřebovala pro jejich vývoj, nebylo.

Měla jsem toho tolik, že mi to přerostlo přes hlavu.

Neuměla jsem říct dost....(9co)

V současné době už stříhám jen svého syna, manžela a psa. Šít už nemusím, protože jsou tu sekáče a dřevěných výrobků je dost.

Takže se zdá, že je toho méně, ale není.....

Jen jsem přešla k dalším profesím, ale pracuji už jen pro svoji rodinu, a i když mě to baví, tak bych někdy nejradši zaplatila malíře, opraváře a jiné řemeslníky......

Jenže jsem už taková a měla jsem to po kom zdědit, můj otec je úplně stejný, na co sáhne, to mu jde a ještě ho to baví.

Mám dva starší bratry, tak proč tuto vlastnost nezdědili oni?

Gabriela


To tedy, milá Gabrielo, nevím. Ale potřeboval bych ostříhat ...

Ne, samozřejmě si dělám legraci. Tímto se s vámi při letním dni loučím a upozorňuji, že zítra udělám soutěž na téma dnešní, tzn. středeční novinky, tak si je pěkně všechny přečtěte. Zitra se vám dnešní znalosti budou hodit.

A jak jsem dnes psal už alespoň 20x. I zítra budu zveřejňovat to, co umíte, nechám vás, se na našich stránkách chlubit před ostatními a budu vás chválit, kudy budu chodit.

Tak zítra ráno zas tady na Žena-in.cz se mnou, ahoj.

redakce@zena-in.cz

Reklama