píše krásně o své mamince čtenářka s nickem Nugyna. Ale zároveň má o ni velkou starost. Poslední dobou se necítí moc dobře, ale stále myslí víc na druhé, než na sebe a snaží se to skrývat

Krásný sluneční den přejii všem čtenářkám, čtenářům i do redakce. Dnešní téma je moc krásné. Našich maminek bychom si měli vážit. I když přijdou chvilky, kdy se spolu pohádáme, vyměníme názory, štve nás, jak nám „kecají“ do života...většinou pak přijdeme na to, že mají pravdu a myslejí to s náma dobře.

Alespoň moje maminka taková je. Má zlatou trpělivost a srdce na pravém místě. Jsem moc ráda, že jí mám a nikdy bych jí za nic na světě nevyměnila. Tolikrát mi už pomohla a nezlomila nade mnou hůl. I teď, když mám své dítě, ho miluje jako své vlastní. Kdykoliv za ní zajdu, ještě se nestalo, aby mě poslala pryč.

S ní se cítím bezpečně a vím, že žádný problém neexistuje a vše se dá řešit. Také myslím na to, až tu jednou nebude, jak moc mi bude chybět. Učila mě a mou sestru k tomu, že rodina je základ a také se podle toho řídíme. Pokud není rodina semknutá, nelze spokojeně žít.

Když jsme měli s mým přítelem krizi a ona mě viděla pořád uplakanou, určitě jí to trhalo srdce. Tolik jsem se natropila hloupostí a na vše musela přijít až časem. Kdybych mohla, vše jí vynahradím. Dýchala bych za ní. Necítí se poslední dobou zdravě, ale nechce abychom si dělali starosti. Jenže my si je děláme. Asi si myslí, že to umí dobře skrývat, ale znám jí až moc dobře.

Je to velký dříč a neumí odpočívat. Nikdo jí to nenaučil. Sama by se rozdala, ale na sebe je až moc přísná. Moc bych si přála, aby byla zdravá. Za to, co prožila, si to zaslouží víc, jak kdokoliv jiný. Kdybych uměla kouzlit, všechny bolesti bych z ní vyndala. Jenže neumím, jen doufám, že to nebude horší. Mami moc Ti děkuju, že jsi nám dala život, vychovala a miluješ nás. Mám obrovské štěstí, že Tě mám. Jelikož vím, že Tvé kytičky jsou Gerberky, tak Tady je máš.

kytice

Nugyna

Milá Nugyno, to bylo moc pěkné vyznání, snad si ho Vaše maminka přečte. Ale měla byste jí domluvit, aby se léčila, pokud se necítí dobře

Jak vycházíte se svými maminkami vy, milé ženy-in? Co byste jim popřály ke Dni matek? Čeho si na své mamince nejvíce vážíte? Můžete jí to dnes dát najevo prostřednictvím magazínu Žena-in

Na vaše příspvěky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama