Sebekriticky připouští naše čtenářka s nickem Dadma a my jí za to moc děkujeme. Koneckonců, nikde nebylo psáno, že ty méně zručné musí stát stranou a nemohou přispět svou troškou do mlýna.

Tak tohle není moje parketa. Jsem na tyhle práce levá jak šavle.Jinak jsem opravdu levák a ani ve škole ,když jsme měli ruční práce mě do toho nenutili,asi učitelka usoudila, že je to marná snaha a věnovala se ostatním spolužačkám. Moje sestra háčkuje, plete, vyšívá a krásně maluje. Já když jsem měla malé děti, tak syn chtěl namalovat kluka na koloběžce, tak jsem něco "nakreslila". Mému synovi bylo tenkrát asi 4-5 let. Přišla k nám moje sestra podívala se na obrázek a řekla " víš, že ten David na svůj věk pěkně kreslí". Když jsem se přiznala, že je to můj výtvor, mohla se potrhat smíchy.

Já se musím duševně připravit i na přišití knoflíku, to ví i můj manžel, tak knoflíky si přišívá sám. Musím přiznat, že je na tyhle práce zručnější nežli já. Synovi a dcerce, když chodili do školky, ušil i masky. Mám jednu paní a když něco potřebuji ušít či spravit, tak se obracím na ni. Obdivuji všechny ženy, které vytváří  krásné věci,ale jak se říká "komu není zhůry dáno, v apatyce nekoupí".Tak to je můj případ, i když jsem v apatyce pracovala.

Dadma

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

I tak děkujeme za vás příspěvek a názor. Třeba máte skrytý talent na něco jiného.

 

Reklama