Dobrý den,musím se přiznat,že už od raných let ve vaření nevynikám :-(

Začala mě učit moje schovívavá maminka,které moc děkuji,ale musím říct,že mi její učení bylo naprd. Vždy,když jsem něco spálila,tak ochotně nakrmila koš nebo záchod-s uklidnňujícímí slovy,"neboj,ty se to naučíš" Nenaučila jsem se vařit doteď.

Moje historicky známé jídlo jsou zapečené těstoviny. Dokážu je totiž nedopéct,ale i zároveň spálit. Nevím,jak to dělám,ale vždy mi je těmito slovy hosté "pochválí". Snažím se vaření vyhýbat. Nejsem totiž schopna uvařit nic,už vím,něco přeci jen dokážu uvařit-čaj i kávu. :-)

Přemýšlím,že bych šla na kurz vaření. Nebo raději ne,něco bych jim tam asi vyvedla,jestli nechtějí rozbité nádobí a rozlité přísady,tak tam raději nepůjdu. Musím se přiznat,že mám štěstí,protože mám manžela,který umí vařit. Takže doma zásadně vaří on,ale když doma není......tak jím raději  jen rohlíky !

Hezký den,alminka

A na závěr vám posílám bláznivé video,jak se dá také vařit. :-)

Alminko, zkuste kurz sushi. Syrovou rybu ještě nikdo nikdy nepřipálil.

A jak jste na tom s kuchařským umem vy? Umíte vařit? Kdo a kdy vás to naučil? Je něco, co umíte lépe než kdokoliv jiný, nebo naopak víte o jídle, které se vám nedaří správně ukuchtit ani po stém pokusu? Povedlo se vám něco zkazit tak, že to odmítaly pozřít i slepice na dvorku? Máte v zásobě nějakou vtipnou historku o vaření? Napište nám to! Svoje příspěvky posílejte na známou adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příběhy budeme v průběhu dne uveřejňovat a autorka toho nejlepšího se může těšit na odměnu.

Reklama