Jasný názor na vzkazy má čtenářka Marde. Papírové lístečky jsou klasika a tak to má být. Mobilní telefon ke vzkazům neslouží.

Taktéž čtenářka Marde přispěla k dnešnímu tématu svým názorem na vzkazy...


Dobrý den,

také jsme používali lístečky a také se záhadně ztrácely. Nejdříve jsme si dávali vzkazy s manželem, později, když přibyly děti, jsme je psali i jim a nechávali je na stole. Vždycky záhadně zmizely. Asi vítr. Lepší bylo dávat blbenky pod magnetku na lednici. Tam alespoň vydržely.

Nákupní seznam si píšu stále na lísteček, ale jen proto, že se mi to lépe pamatuje a dvířka od lednice už využívám pouze na důležité vzkazy (návštěva lékaře apod.) a na pohledy, které mi nejstarší syn posílá ze svých cest po světě.

Jsem konzervativní, takže mobil na vzkazy používám jen v nejnutnějším případě. Přání k narozeninám nebo k svátku formou sms neposílám. Raději vyberu pěkný pohled a zkusím napsat pár veršíků.

Když jsem si přečetla téma dnešního vydání, okamžitě jsem si vybavila psaníčko z Marečku, podejte mi pero: Sejdeme se na hřbitově.

Mějte se všichni moc hezky,
Marde

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22.1.2013: Lístečkové vzkazy

  • Necháváte si vzkazy na lístcích?
  • Zažila jste takový způsob komunikace?
  • Jaký nejzajímavější či nejvtipnější vzkaz jste takto dostala?
  • Myslíte, že mobily vytlačily „lístečkování“?

Své příspěvky k tomuto tématu zasílejte na e-amilovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 22.1.2013 do 14.30 hodin. Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, který dostane jedna z přispěvatelek. Tím dárkem je tentokrát bonboniéra Milka tender Wishes a stylový diář na letošní rok od Albi.

milka a diář

Reklama