V zimě v létě, pořád v dlouhých kalhotách chodí naše čtenářka s nickem Myšička. Co jí k tomu vede, to se dočtete v jejím příspěvku, za který moc děkujeme.

Milá redakce. Teď se vám s něčím přiznám. Závidím ženám, které si mohou dovolit odhalit nohy. To musí být paráda, když jim letní vánek povlává se sukýnkou. Já si to vzhledem ke své váze nemohu dovolit. Mám vyloženě ovarová kolena, která na věřejnosti rozhodně neukazuju. Možná bych se někdy odhodlala k bermudám do půli lýtek, ale nemám úzké kotníky, takže moje nohy vypadají jako klasické piánovky. A tak chodím v zimě v létě jenom v kahotách, většinou černých.

Už jsem uvažovala o tom, že bych si pořídila maxi šaty, ale jsme malá a kulatá a když si něco podobného vezmu na sebe, tak už je ze mně chodící stan.

Ale nijak zvlášť se tím netrápím, už jsem si na svou postavu zvykla, i když přiznávám, že léto není zrovna mým favoritem. Radši má to jaro, nebo léto babí.

Užijte si to své, t už nahatá nebo nabalená

Vaše Myšička

Myšičko, každá máme něco. Já také chodím převážně v kalhotách

Nosíte také dlouhé kalhoty i v horkém létě, milé ženy-in? Nebo je rozhodně odkládáte a měníte za šortky, sukně a vzdušné šaty?Co máte právě teď na sobě? Jste slunce milující typ, nebo vám horko nedělá dobře?Jjak se oblékáte, když je tropické vedro? V kterých materiálech se nejlépe cítíte? Šla byste někdy na ostro? Máte nějakou příhodu, která se týká letního oblečení?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

,