Sledujete druhou řadu SuperStar?

To víte, že sleduju. Tedy pokud mi to čas dovolí.

 

Šla byste do soutěže znovu?

Určitě ano. Už pro tu obrovskou zkušenost a pro ty lidičky, které jsem tam poznala. Ať byli z týmu nebo z řad soutěžících. Moc ráda na ně vzpomínám.

 

Upřímně: Myslíte, že vám popularita stoupla do hlavy?

Já nevím, doufám, že ne. Samozřejmě jsem hrdá na to, co se mi povedlo, a pochvalu slyším ráda. Ale že by mi to stouplo do hlavy, to snad ne.

 

Dá se proti pýše vůbec nějak bránit?

Dá. Musíte se obklopit lidmi, kteří vám nepochlebují. Sice třeba pochválí, ovšem najdou také nějaké „ale“ a řeknou vám ho. A když je něco opravdu špatně, na rovinu to vybalí. A to je dobře.

 

Co byste teď z vlastní zkušenosti poradila soutěžícím?

Pevné nervy a hlavně klid. Ono se to nezblázní, když letos a tady neuspějete. Může se to povést příště a třeba někde jinde.

 

A co vítězům?

Aby si to užili a hlavně této příležitosti využili.

 

Jak jste spokojená se svým CD?

Na to, jaký byl pro nahrání prostor a omezení výběru, tak ano. Ale vím, že má cesta vede trochu jinudy, a pomalu k ní směřuju.

 

Překvapilo vás při přípravě desky něco?

Tak to nevím. No, možná to, že jsem si myslela, že mi projde hudba, kterou chci dělat. A ono to nějak neprošlo.

 

Máte na něm oblíbenou píseň?

Miluju Věřím náhodám a Jen tak se nevzdám a pak taky Chci být s Tebou.

 

Chystáte další desku?

Už pracuju na výběru nových písní.

 

Kdy se na ně můžeme těšit?

Byla bych ráda, kdyby se mi je podařilo vydat před Vánoci.

 

Napadlo vás někdy složit si k písni sama hudbu nebo napsat text?

Jasně, že jo. Už jsem to zkoušela, ale chce to čas, aby písničky byly opravdu perfektní. Občas na zkoušku při vystoupeních zpívám písničku, kterou jsem si otextovala na hudbu jedné známé zpěvačky, a myslím, že se líbí. Určitě to budu zkoušet.

 

Jak se stal vaším manažerem právě bavič Petr Novotný?

Prostě mě oslovil, já porovnala nabídky a možnosti s nabídkami a možnostmi agentury, která si nás po soutěži automaticky nárokovala, a bylo to jasné.

 

Vaše pěvecké vzory?

Celine Dion, pak Dan Bárta. Je to různý… Mám je ráda na poslech. Dana hlavně pro jeho výjimečný styl. Ale zase se jim nechci nějak podobat a dělat vše přesně jako oni. Prostě je mám ráda.

 

Proč jste si nechala prodloužit a ztmavit vlasy? Bylo to doporučení stylisty?

Před necelými dvěma lety jsem se nechala, ani nevím proč, ostříhat. Měla jsem vlasy do půl zad, o něco světlejší, než mám teď. A nějak se mi po nich zastesklo. Takže pro mne a mé okolí je to prostě „normál“.

 

Máte stylistu nebo image-makera?

Mám a jsem s nimi moc spokojená, opravdu mi dokáží poradit. Lucka Perlová mě líčí a češe na zvláštní příležitosti nebo pro televizi. Dušan Chrástek se stará o to, co mám na sobě. Jinak bych ještě ráda poděkovala výbornému kadeřnictví Bomton, ve kterém se ještě starají o mé „nové“ vlásky.

 

Jak to vypadá s vaší školou? Prý jste přerušila.

Ano, přerušila. Po hodně dlouhém rozvažování jsme se na tomto dohodli s agenturou i s paní ředitelkou a třídní profesorkou. Pro moji rodinu to bylo zásadní rozhodnutí a já touto cestou děkuju právě rodině i škole za podporu.

 

Schválně: O kolik jste pocitově za poslední rok zestárla?

Jééé, já mám pocit, že jsem někdy ještě praštěnější než dřív! Ale samozřejmě v některých věcech a názorech jsem asi opravdu ani ne zestárla, ale možná… zmoudřela?J

 

Změnily se s popularitou nějak vaše osobní vztahy s přáteli? Jestli třeba jejich řady prořídly?

Dobří přátelé se osvědčili a já jim za to moc děkuju Potřebuju je. Všechny kamarádky a kamarády mám stejně ráda jako dřív a doufám, že i oni mě berou jako dřív.

 

Máte nejlepší kamarádku?

Mám. Dokáže se jet podívat na mé vystoupení i přes dvě stě kilometrů, aniž by mi o tom řekla. Jen tak. Jako překvapení.

 

Jak jste se vyrovnala s bulvárem?

Ze začátku mě každá vymyšlená zpráva nebo článek srazily na kolena. Dnes už vím, že bojuju s něčím, s čím se bojovat snad ani nedá. Vždyť ono stačí zvednout telefon, zavolat do redakce, říct, že mám něco zajímavého o tom a o tom a ono to vyjde, aniž by se někdo pídil po pravdě. Takhle to asi funguje a já už to neřeším.

 

Jakou jste o sobě slyšela největší pomluvu nebo nesmysl?

Že jsem každé kolo soutěže absolvovala pod vlivem alkoholu, že jsem se léčila a léčím na psychiatrii, že jsem se odstěhovala od našich anebo utekla s nějakým feťákem a taky s podnikatelem… tak nevím, co z toho vybrat. Ještěže jsou pořád kolem mě lidi, kteří mi to připomenou. J

 

Jak se s tím vším vyrovnává vaše rodina?

Myslím, že už asi stejně jako já. Ze začátku přede mnou naši špatné články tajili. Dnes už noviny téměř ani nekupují a jde to i mimo ně.

 

Máte i nějaké negativní zážitky s fanoušky?

S fanoušky ne. S antifanoušky ano. Ale těch není tolik, abych to rozváděla.

 

Troufla byste si jet metrem?

Proč ne? Já se nepovažuju za hvězdu, která se nechá vozit jen taxíkem.

 

Všichni čekají, kdy se zamilujete. K mládí přece láska patří. Až se tak stane, jak lásku ochráníte před náporem veřejného zájmu?

To ještě nevím, my už se nějak domluvíme. J

   
Reklama