Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Myšička a svěřila se nám se svým tajemstvím.

Milá redakce :-)

Ráda bych napsala něco k dnešnímu tématu: Máj lásky čas. A začala bych s dovolením odprostřed, protože zrovna nedávno jsem se v práci šíleně zamilovala do ženatého chlapa, a aby toho nebylo málo, i já jsem vdaná.

Já vím, zasloužím si pokárání :), ale co bych dala za to, kdyby mě políbil pod rozkvetkým stromem právě on, a nemusela by to být ani třešeň, bylo by mi úplně jedno pod jakým, klidně i pod dubem :))

Jsem hnusná, jsem hnusná, jsem hnusná, protože letos poprvé, když mě „můj manžel“ líbal pod stromem, tak jsem myslela na někoho jiného :(

Ale copak za to můžu?!? Láska je láska.

Myšička

Vážíme si vaší důvěry, i když vás možná čtenářky moc nepochválí. Docela by mě zajímalo, jestli o tom váš kolega ví, nebo je to z vaší strany jen platonický vztah.

Co byste poradily Myšičce, milé ženy-in? Stalo se vám někdy něco podobného? Zamilovala jste se někdy do ženatého muže? Jak jste to řešila?

Na kterou lásku v životě nikdy nezapomenete? Pamatujete si ještě na tu první? Věříte na pořekadlo „Stará láska nerazaví?“ Máte nějaký příklad ze života?

Co pro vás znamená slovo láska? Jakou láskou hoříte právě teď?

Napište nám na téma „Láska“ na: redakce@zena-in.cz

Reklama