w1.jpg
Foto: Shutterstock

Tereza, 33 let: Jsem ráda, že jsem si dovolila to zažít
Tereza žije již deset let ve spokojeném manželství a má dvě děti. Sama říká, že manžel je její spřízněná duše a nikdy by si vedle sebe nedokázala představit nikoho jiného, natož stejného pohlaví. Avšak před sňatkem s Josefem velmi ráda experimentovala s nejlepší kamarádkou.

„Když mi nebylo ani dvacet, hodně mi chyběly sexuální zkušenosti. Jediný člověk, se kterým jsem si o tom mohla promluvit, byla moje spolužačka a nejlepší kamarádka v jedné osobě. Všechno se to zvrtlo u skleničky vína v domě mých rodičů,“ vypráví Tereza. Mladé dámy nebyly zvyklé pít, a tak jim k povznesené náladě stačila opravdu jen kapka alkoholu a téma se rychle stočilo na sex a něžnosti. „Vzájemně jsme si řekly, co nás láká vyzkoušet a co se nám líbí. Atmosféra dost zhoustla a Lenka se ke mně zničehonic přitulila a začaly jsme se líbat,“ vzpomíná. Večer dopadl podle Terezina vypravování velmi žhavým, ale něžným milováním.

Čtěte také: Po vztahu s nymfomankou jsem přehodnotil, co je důležité. Jak se žije párům s rozdílnou sexuální touhou?

„Od té doby jsme si to během asi dvou let několikrát zopakovaly. Jednou i s jejím přítelem nebo také s našim společným kamarádem. Jsem moc ráda, že jsem si dovolila tohle zažít, poznala jsem své tělo a naučila se vnímat, co mám ráda,“ říká.

Marek 27 let: Nikdo se o tom nesmí dozvědět

Marek se považuje za stoprocentního heterosexuála. Pracuje v kuchyni velkého luxusního hotelu a vždy randil jen se ženami. Vzhledem k tomu, že je objektivně vzato velmi pohledný muž, má obdivovatele nejen na straně něžného pohlaví.

„Kamil je známý mých přátel z práce. Je to milý kluk a osobně nemám žádný problém přijmout u lidí jejich orientaci či preferenci, ať už je jakákoliv, ale nikdy jsem nepociťoval potřebu překračovat hranice své vlastní orientace,“ vypráví Marek. Kamil na Marka dorážel velmi dlouho a příliš se tím netajil. Často vyhledával Markovu přítomnost, jakmile se doslechl, že je někde na pivu, ihned tam rádoby náhodu zamířil.

Jeho pozornost mi po čase byla dost nepříjemná. Začalo to jako vtip, ale poté se jeho narážky stočily do jiné roviny a nabíraly skutečnější a skutečnější obrazy. Nadbíhal mi, dotýkal se mě a v jednom kuse mě hypnotizoval pohledem. Často jsem slyšel, jak v mé přítomnosti hlasitě polyká. Nechtěl jsem být nepříjemný a bylo mi v podstatě i líto, že jeho city nikdy nebudu moct opětovat. Prostě blbá situace hned od začátku. Snažil jsem se Kamilovi vyhýbat, ale byl dost neodbytný,“ říká.

Všechno se zvrtlo jednoho večera, kdy po velmi náročném dni Marek zamířil s kamarády do baru. „Byl to jeden z těch dní, kdy si chcete vylít hlavu a zapomenout, co se všechno stalo. Přiznávám, že ten večer mi pod rukama neprošel jen alkohol všeho druhu, ale i jiné látky. Kamil asi trochu využil situace a dostal se ke mně blíže, než by bylo za běžných okolností možné. V největší rauši mi nabídl orální sex a já z dnešního pohledu ani nevím proč, souhlasil. Šli jsme na toalety a tam se to stalo. Nemohl jsem se ani podívat dolů, raději jsem zavřel oči. Už ve chvíli, kdy to celé začalo bych to byl býval vzal zpátky, ale nějak to nešlo, nedokážu to vysvětlit. Druhý den mě přepadla kocovina, a nejen z alkoholu. Litoval jsem toho a ihned psal Kamilovi, že se to nikdy nikdo nesmí dozvědět. Je to už nějaký čas, ale pořád se mi ta vzpomínka vrací a děsí mě. Přál bych si, aby se to nikdy nestalo,“ uzavírá.

w2.jpg
Foto: Shutterstock

Apolena 29 let: Když nebyl kocour doma…

„Můj přítel mi z ničeho nic oznámil, že za pár dní odlétá se svými kamarády na čtrnáctidenní dovolenou. Jen tak, aniž by se poradil, nebo ho zajímal můj názor. Je tedy pravda, že mezi námi byly delší dobu problémy, ale tímhle mě zvedl ze židle,“ začíná vyprávění mladá a energická žena.

Apolena se s přítelem pohádala ještě těsně před odletem. Nedokázala zpracovat, že jednal naprosto bez jejího vědomí ani to, že jí narovinu řekl, jak si od ní potřebuje odpočinout a že si po příletu promluví, zda to má celé smysl.

Hned první večer jsem k nám domů svolala dvě kamarádky, Verču a Klárku. Obě jsou svobodné a bez závazků, takže jsme mohly beztrestně pomlouvat chlapy a trochu si ulevit. Jenže já asi na žal vypila o trochu více, než bylo potřeba. Večer se následně ubíral hodně překvapivým směrem, skončily jsme v posteli všechny tři. Nejhorší, nebo možná vlastně nejlepší na tom je, že se mi to fakt hodně líbilo. Už dlouho jsem toužila po něžnostech a jemných dotecích a holky mi to pro ten večer vynahradily,“ přiznává.

S kamarádkami ráno dělaly, jakože se nic nestalo a všechno dál fungovalo stejně, jako dřív. Apolena tak měla pár opravdu dlouhých dní na přemýšlení. Díky zanedbatelnému alkoholovému úletu možná začala přehodnocovat, zda dostává od svého vztahu právě to, co potřebuje.

Petr se vrátil s dobrou náladou a tím, jak moc jsem mu chyběla. Hned první večer jeho návratu jsme se milovali, ale přistihla jsem se, že jemné a citlivé dívčí doteky byly mnohem více vzrušující než sex s mým přítelem,“ říká Apolena, která se zatím snaží dát tomuto vztahu ještě šanci.

Čtěte také: 

Zdroj: Autorský článek, respondenti redaktorky