Hokejisti a fotbalisti jsou velmi žádaným, horkým zbožím mezi ženami. Proč tomu tak ale je? Možná je to nějaká jejich zvláštní aura, kterou vyzařují, ale pamatujte, že není všechno zlato, co se třpytí...

Pojďme se společně podívat na desatero, proč si takového „čutálistu“ raději držet od těla a prožít s ním maximálně tak nějaký ten žhavý letní úlet na jednu noc. Tak trošku budu v následujících bodech mluvit z vlastní zkušenosti, protože jsem s jednou „kopačkou“ žila... Můžete mi tedy věřit!

df

1. Jeden za všechny, všechny na jednoho

Fotbal je kolektivní sport, a tak musíte počítat s tím, že i vaše drahá polovička bude týmový hráč. Ano, možná na tom není nic špatného, ale počítejte s tím, že to nezůstane jen na hřišti, ale promítne se to i do vašeho soukromého života. Prostě se musíte smířit s tím, že ve vaší posteli nebudete jediná, a budete ráda, pokud se tam nesejde celá jeho „postelová jedenáctka“ i se střídačkou.

2. Kdo pozdě chodí…

Budete se muset naučit vstávat minimálně o hodinu dříve než on. Mohlo by se vám totiž stát, že už byste se k zrcadlu nedostala. Zapomeňte i na různé zkrášlující procedury, když je doma ON, rázem se totiž stanete jeho osobní kosmetičkou, která mu bude dělat pleťové masky, trhat obočí a mnohem více...

3. Sám sobě pánem

Na prvním místě je vždy fotbal, rozhodně si naivně nemyslete, že to budete vy! Ani se nemusíte snažit, je to zbytečně vynaložené úsilí.

4. S úsměvem jde vše lépe

Nevyhnete se posměškům svého okolí. Na každodenním seznamu jsou hlášky typu: „No jooo, ty chodíš s kopačkou, to sis rovnou mohla najít holku.“ Nejdřív vám to přijde vtipné, tedy pokud u toho nebude vaše fotbalová polovička. Kdyby byla, v žádném případě se nesmějte, pokud tedy nechcete mít doma peklo na zemi. Tyhle „holky“ se umějí pěkně rozohnit. 

5. Všechno zlé je pro něco dobré

Budete se muset naučit kuchtit samé zdravé věci, a to i několikrát týdně. Velkou výhodou však je, že zhubnete, jelikož mu budete vyvářet podobně jako posedlé dietářce.

6. Sportem ku zdraví?!

Rozlučte se s vaším oblíbeným gaučinkem, protože vaše drahá polovička vás nenechá ani chvilku v klidu. Na denním pořádku bude běhání kolem domu, několik desítek sed-lehů, sklapovaček a dřepů. Co na tom, že jste unavená z práce, to nikoho nezajímá, přece to děláte pro svoji kondičku. Klidně si po roce vztahu můžete podat přihlášku na Miss Fitness, a vítězství máte rozhodně v kapse.

7.  Bez peněz do postele s fotbalistou nelez!

Najděte si ještě jednu práci. „Uživit“ takového fotbalistu není vůbec jednoduchá věc, zvláště co se týče dárků, bývají totiž velmi nároční. Libují si ve značkových věcech, a koupit jim tričko od „větví“ je téměř na rozchod. Ovšem toto neplatí, pokud chodíte například s reprezentantem Manchester United. To jste pak šťastná žena, a už si můžete pomalu vybírat nové autíčko jako dárek k vašemu prvnímu půlročnímu výročí.

8. Co je moje, to je tvoje

Rozhodně se musíte naučit dělit se o své věci! Může se vám totiž stát, že si oblékne vaše nové tílko ještě dříve, než ho uložíte do skříně. Počítejte s tím, že velký boj bude především o vaše kabelky, zvláště pak o tzv. žebračky, které jsou nepostradatelnou součástí každého fotbalisty, a to bez výjimky.

9. Fotbal, fotbal a zase ten fotbal

Zapomeňte na vaše oblíbené seriály, nebo si nepořizujte kabelovku se sportovními kanály. Fotbal se totiž někde hraje pořád, nehledě na hodinu či roční období.

10. Holčičí koupelna

Schovejte si své kosmetické přípravky, hlavně deodoranty a sprchové gely, rádi je totiž používají, jelikož voní mnohem lépe než ty jejich, ale kupovat si je nebudou, přece nejsou ženský…

Myslíte si, že je fotbal nuda? Kdepak, někdy je to celkem i legrace. :-)

sdf

sdf

d

gs

Zdroj foto: https://www.facebook.com/funnyfotball2014/photos_stream

Čtěte také:

Reklama