Party-k-uvedeni-novinky-IQOS-ILUMA-moderovali-Leos-Mares-a-Vera-Wisterova.jpgParty k uvedení novinky IQOS ILUMA moderovali Leoš Mareš a Vera Wisterová / Foto: Vladimír Šigut

Moderovala jste party k uvedení nového zařízení na nahřívaný tabák IQOS ILUMA, jak jste si ji užila?
Užila jsem si ji pracovně. Byla jsem ráda, že tam byli nejen Češi, ale také Slováci. Líbilo se mi, že to byl československý event a navzdory tomu, že už jsme 30 let od sebe, i tak se můžeme stále společně bavit.

Co vás během večera nejvíce zaujalo
Těší mě, že jsem měla možnost moderovat event pro téměř dva tisíce lidí v Praze – event, který byl velmi progresivní a moderní a který měl svůj příběh, zatímco se hosté stěhovali z jedné haly skrze speciálně osvětlený tunel do jiné dimenze. Bylo to pro mě speciální a výjimečné a je to přesně ten typ eventů, které jsou v něčem jiné a nezapomenutelné. Jsem ráda, že jsem mohla být součástí toho.

Jste uživatelkou IQOS, jak hodnotíte novinku IQOS ILUMA?
Pozitivně. Pro uživatele je asi nejdůležitější i to, že bezdýmnou novinku IQOS ILUMA není potřeba čistit. Když jsme o tom mluvili na zmíněné Party roku, tak lidé začali tleskat a těšit se. Uživatelé ocenili právě tuto informaci. (smích)

A co vás na této novince zaujalo nejvíc?
Jsem fanynkou moderních technologií a mám ráda, když se technologie posouvají kupředu a zlepšují se. Ráda si čtu i o novinkách, o nových funkcích a v čem se zlepšují. Stejně tak je to s IQOS ILUMA. Toto nové zařízení využívá revoluční technologii indukčního ohřevu tabáku bez nahřívací čepele a nutnosti čištění. Věřím, že toto ocení všichni uživatelé.

Proč jste vy sama před lety přešla na bezdýmná zařízení?
Jednou z výhod je absence zápachu z cigaret. Jako kuřačka jsem neměla ráda, když mi zapáchaly vlasy a oblečení. Myslím si, že cigaretový dým nevoní ani kuřákům. Potom byl pro mě impulzem i fakt, že nahřívání je méně škodlivé než spalování tabáku. Když už mám mít zlozvyk, tak ať je ten zlozvyk alespoň o něco méně škodlivý.

terrtrecc.jpg

Co je IQOS ILUMA

IQOS ILUMA je nejnovější přírůstek do rostoucího portfolia bezdýmných výrobků značky IQOS. Toto bezdýmné zařízení využívá revoluční technologii indukčního ohřevu tabáku bez nahřívací čepele a nutnosti čištění. Při jeho použití nedochází ke spalování tabáku, zařízení produkuje pouze aerosol, který obsahuje výrazně méně škodlivých látek než cigaretový kouř a je méně cítit ve srovnání s přechozími generami IQOS. I když není bez rizika, protože obsahuje nikotin, který je návykový, jedná se o lepší alternativu než pokračování v kouření. Novinka je k dostání ve třech variacích od prémiové ILUMA PRIME až po zařízení “vše v jednom“ ILUMA ONE. Každý dospělý uživatel si tedy vybere podle svého stylu a příležitosti.

FotoretJet.jpg

Vera Wisterová / Foto: Petra Ficová

Kdo je Vera Wisterová?

Vera Wisterová je populární slovenská moderátorka působící v rádiu i televizi. Její kariéra začala přes rádia FM a Fun Rádio. Vera se působila také v televizi, působila na televizní stanici VTV, později přešla na Markízu. Odmoderovala už desítky oblíbených slovenských pořadů. Během práce v televizi Vera zjistila, že ji velmi zajímá i to, co se děje v zákulisí televizního byznysu. Svoje znalosti práce za „obrazovkou“ neustále rozšiřovala a díky nim dokázala zrežírovat několik hudebních videoklipů pro menší zahraniční kapely. Se značkou IQOS spolupracuje Vera už delší dobu, několik let provázela programem v bezdýmné zóně na největším slovenském hudebním festivalu Pohoda.

Reklama