Myslíte, že muži nesnášejí nákupy? Tak si přeštěte příspěvek od jednoho z nich. Dnešní téma pohledem manžela čtenářky alminky

Dobrý den, milá redakce a ženy-in. Dnes vám nepíše jedna z vás, nýbrž jsem to JÁ. Jsem manžel alminky. A proč vám píšu? Je to tak, že mi moje manželka řekla, ať napíšu svůj názor k tématu nakupování, protože jsem v tomto směru prý "exot". :-)

Miluju nakupování. Můžu buď sám nebo s mou manželkou procházet v obchodech klidně 3 hodiny a nevadí mi to. Moc rád nakupuji oblečení, i sám, ale od mé ženy si vždycky poradit nechám. Můj denní chleba je pomáhat mojí ženušce s nákupy a že jich teda je.

Jsem velmi rád, když si něco na sebe vybere a koupí si to, je potom šťastnější.

Jednou jsem měl v obchodě s oblečením jeden "malý" trapásek, ono jich bylo víc, ale to by bylo na dlouho. :-) Jsem slavný tím, že stejně jak má žena, miluju hudbu. Až moc. Ve sluchátkách jsem měl zrovna písničku, kterou mám moc rád. Jmenuje se: "Jsem gaj, jsem gaj, jsem tepléééj ! " Vždycky si doma zpívám ten refrén, neuvědomil jsem si, že jsem v obchodě a začal jsem docela nahlas notovat.

Lidé kolem mě si museli myslet, že jsem opilej nebo blázen, protože mi sluchátka nebyla vidět, neboť jse, je měl pod mikinou. Cestou domů jsem se tomu musel smát. Na žádné veřejné místo si už asi žádná sluchátka brát nebudu. :-)

Všechny Vás zdraví manžel alminky

P.S.: Jsem exot? :-)

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milý manželi čtenářky alminky, děkuji za příspěvek. Já bych vás nezvala přímo exotem, i když připouštím, že trochu výjimečný jste. Mnohá žena bude vaší manželce asi tiše závidět.

Co na to ženy-in? Myslíte si, že je manžel alminky exot? Jak se nakupuje s partnerem vám? Je nadšen, nebo otráven? Napište nám na:

redakce@zena-in.cz

Reklama