Velice nepříjemný zážitek se při milování stal čtenářce Kámi. Jakmile bylo po všem, její tehdejší partner - dlužno dodat velice krátkodobý - se jí svěřil s tím, že jí počítal orgasmy.

Setkání s blbcem může mít různou podobu. Své o tom ví čtenářka Kámi, která zaslala k dnešnímu tématu následující příspěvek...

Jsem dobrej, byla jsi čtyřikrát, co?

Kdysi jsem měla na dovolené techtle mechtle s jedním chlapíkem, už je to hodně dávno, byli jsme oba mladí, ale přesto - on byl asi o pět let starší, tak už mohl nějaké ty zkušenosti „pochytit“. To jsem si myslela. Opak byl pravdou.

Po krátce trvajícím oťukávání jsme se konečně dostali k tomu hlavnímu... bylo to celkem hezké, trvalo to docela dlouho, ale nebyla jsem ani jednou. Po „akci“ jsme seděli na posteli, on spokojeně pokuřoval a bylo vidět, že je na sebe vyloženě pyšný, ten samolibý výraz opravdu nešel přehlédnout. Bylo mi to divné, a tak jsem vznesla onu okřídlenou otázku: „Tak jak se ti to líbilo?“

Jeho odpověď mě dostala. Pronesl slavnostně: „Byl jsem dobrej, ne? Byla jsi čtyřikrát!“

Sebrala jsem se a šla jsem pryč. Ne, s tímhle materiálem jsem opravdu nehodlala dál ztrácet čas. Buď jeho předchozí partnerka přehrávala, anebo spíš „hrála“ jako heréčka o sto šest, jinak nevím... A už se to ani nikdy nedozvím :-)

Kámi

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 7. 2011: Rady - jak na první orgasmus s chlapem

Poraďte ostatním čtenářkám, jak dosáhnout orgasmu při milování se svým protějškem. Předejte své zkušenosti a pomozte tak těm, které to štěstí nemají...

  • Po jak dlouhé době jste dosáhla orgasmu při milování s mužem?
  • Máte dobrou zkušenost s nějakou technikou, jak na to? Nebo alespoň doporučení?

Vaše rady, jak dosáhnout orgasmus s chlapem, nebo jen zkušenosti, jak se vám to podařilo, zasílejte dnes jako příspěvky k tématu dne. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Redakce si vyhrazuje právo zaslané příspěvky neotisknout, neotištěny budou zejména kratší nebo vulgární texty otištěny nebudou. Příspěvky očekávám na redakčním e-mailu (viz níže) a pokud budete mít to štěstí a dostanete se mezi uveřejněné, máte šanci vyhrát jednu z následujících knih, které vydalo nakladatelství METAFORA: Orgasmus, Tajemství análního sexu, Sex ve třech.

Příspěvky zasílejte 19. 7. 2011 do 15.00 hodin.

Protože chápu intimitu tohoto tématu a uvědomuji si, že i nicky jsou v rámci magazínu určitou identitou, rozhodl jsem se, že pokud nebudete chtít být pod příspěvkem uvedené pod svým běžně používaným nickem, napište mi to k příspěvku společně s přezdívkou, kterou chcete, abych uvedl.

sexsexsex