Ahoj Míšo, nemůžu říct, že horoskopům a všemu kolem hvězd bezvýhradně věřím, protože když vezmu samu sebe, vůbec na mne moje znamení neplatí.

Narodila jsem se 1.1.1968 v 7.00 ráno, tedy ve znamení Kozoroha. Lidé, narození v tomto znamení jsou cílevědomí, pracovití, šetrní, uzavírají se spíš do sebe, v zaměstnání jsou vůdčí typy atd.

Já nejsem vůbec cílevědomá, o pracovitosti by se také dalo s úspěchem pochybovat a o tom že bych byla šetrná nemůže ani řeč.

Mám ráda společnost přátel a kamarádů a že bych byla vůdčí typ - tomu se musím také smát protože nedokážu vést k poslušnosti ani našeho psa, natož nějakou skupinu lidí. :-)).

Naproti tomu zase např.můj mladší syn Martin, narozený ve znamení Berana, kterému jsi letos dělala horoskop, tak na něj sedí téměř vše, co jsi napsala.

Mám kamarádku Račici a na ní také sedí naprosto vše, co se raků v horoskopu týče.

Trochu mne mrzí, že na mě moje znamení nesedí a to tak, že vůbec!

Přeji hezký pátek, i když je 13.

Žábina.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Ahoj Žábino, moje dcera Alice ja taky Kozoroh. Jenže asc. má ve Lvu a skoro všechny planety má v 1. domě. Že by byla kovaný rohatý, o tom nemůže být řeč. Proto se někteří obecné chrakteristice vymykají, protože jejich nativní horoskop prostě umístěním planet nabízí znamení, které je aktivované silnými planetami. Jistě máš něco z Kozoroha, ale patrně to úplně jinak prezentuješ, takže klameš tělem i sebe sama. Míša

Názory a postřehy k dnešnímu astrologickému tématu pište prosím na redakce@zena-in.cz a můžete se stát výherci knihy Lindy Goodmanové.

Reklama